דף הבית

יסודות ההתמרה

 עקרונות השיטת  

האישה מאחורי

תוכנית

לוח זמנים

גלריה

סדנאות וקורסים

עיתונות

עדכונים

וחדשות

מגזין מיתוס

אילת

העיתון הסלובני

 "7 ימים"

Flor de Lotus

 hotel KORINJAK

להביא

שינוי

הדרך לתקשור

הפחד

 
 
 

 

אור ואהבה על גבי ההתמרה

כתבה מתוך מגזין מיתוס אילת

 

היא הגיעה לאילת, אז עיר חדשה על גבול מדבר סיני עם משפחתה ופתחה את גן הילדים הדתי הראשון בעיר. נעמי אימבר פיינברג, הכוהנת הגדולה העומדת מאחורי האור הגדול, הנתינה האינסופית, האהבה והשמחה. היא יצאה ללמוד אצל רפי רוזן את 'החוש השביעי' ואת שיטת ה'ביו ארגונומי' והייתה למורה הראשונה שהפיצה את השיטה בעולם ובו זמנית פתחה את המרכז הרוחני הראשון באילת. כמי ששאלה את עצמה שאלות מהותיות על בריאת היקום, פיתחה תורה חדשה, לה קראה 'התמרה מרכבה'. היום היא מלמדת תלמידים רבים ברחבי העולם ובארץ את השיטה שתלמד גם אתכם להשתמש בקוד 'תיקון עולם', את היכולת להעביר ידע זה לאחרים ואת היכולת להיות ישויות קוסמיות שמתמרות חיים ומזרזות את בוא הגאולה.

מקצוע

"ההתמרה"

המכון

הבינלאומי

שנה טובה

2009

 

אתם נמצאים בדף -מתוך העיתונות

עמוד הראשי 

 

מאת: רות קרייתי

ריח ניחוח שיחי הבזיליקום קידם את פניי וסחרר את ראשי כשנכנסתי לחצר ביתה. בחוץ, אין איש יודע על אותם דברים נפלאים המתרחשים ונלמדים בבית זה. הבטתי בכוהנת הגדולה. אישה קטנה נמרצת שמדברת על אור, על נתינה אינסופית עם חיוך כובש שאינו מש משפתיה. לרגע היה לי קשה להאמין כי לפניי עומדת מפתחת תורת ה'התמרה-מרכבה' הבינלאומית, שאותה אפילו רשמה לפני כמה שנים כפטנט בינלאומי וכיום היא מלמדת אותה ברחבי הארץ והעולם. נעמי הציגה את עצמה בפניי בענווה גדולה, לחצה את ידי והזמינה אותי לשבת. נעמי: "שבי במקום שאת מרגישה בו הכי טוב". התיישבתי על הספה והבטתי סביבי. כמה דקות אחר כך, (לאחר שיצאתי מההלם הזמני והקיפאון בו לקיתי, שהיה תוצאה ישירה של מפגש עם אישיות אנרגטית חזקה מאוד), חזרה נעמי מהמטבח, בידיה מגש והגישה לשנינו תה צמחים ועוגיות. אחר כך התיישבה מולי ומיד עצמה את עיניה תוך שהיא מושיטה את ידה לעברי ומבקשת ממני לשבת בשקט. שוב קפאתי במקומי ללא יכולת תזוזה. המחזה שנגלה לעיניי היה מדהים. נעמי כיווצה את עיניה בפולסים מהירים וחדים במשך כמה דקות, אחר כך פתחה את עיניה, הביטה בי בחיוך רחב ואמרה: "את בודאי לא מבינה מה עשיתי עכשיו". הבטתי בה בדאגה ואמרתי: "נכון, אין לי מושג מה עשית לי, אבל מאז אותו הרגע, הגבה שלי "קופצת" ולא מפסיקה". נעמי הישירה אליי מבט מפויס ואמרה: "תראי, מה שעשיתי עכשיו זה שימוש בחוש השביעי, שהוא חוש לאנרגיות ולויברציות. ביקום שלנו קיימות שתי אנרגיות בסיסיות. אנרגיה מתמשכת שנקראת אנרגיית החיים ואנרגיה נחה שהפסיקה את החיים. לכל אדם יש חיישן בתאים שלו. בכל תא יש חיישן שמבחין אם האנרגיה זורמת או לא. אם יש אנרגיית חיים, יש פולסים ואם אין אנרגיה אין פולסים. בגוף שלנו יש מקום אחד שהכי קל להבחין בו והוא נמצא מתחת לגבה, זה מה שעשיתי עכשיו. רציתי לדעת לאיזה סוג של אנשים את שייכת". נעמי הפסיקה את שטף דיבורה, לגמה בשלווה עילאית מהתה והמשיכה תוך שהיא מחייכת באושר: "בעולם שלנו קיימים ארבעה סוגי אנשים המתחלקים לנשמות שבאות מעולם החומר, נשמות שבאות מעולם היצירה, מעולם הבריאה ומעולם האצילות. נשמות ששייכות לעולם האצילות, אלו מלאכי עליון, חדר הפיקוד של הבריאה. הנשמות שמחוברות לעולם הבריאה, הן נשמות שמחוברות כל הזמן למלאכים. יש להן קרן כמו קו טלפון אנרגטי הביתה, במשך כל חייהם. כל מה שהם צריכים לעשות זה רק לפתוח את עצמם ולהתחבר, לבוא ולהיות מה שהן. העולם שלנו צריך לעבור תיקון אבל רק בנועם יבוא העולם לתיקונו. העולם אינו יכול לתקן את עצמו על ידי טראומות וקטסטרופות, או מלחמות ורוע, כי רע מוליד רע ואנרגיה רעה אינה יכולה להוליד אנרגיה טובה. צריך למגר את הרע על ידי השמחה ואז תבוא הגאולה, כמו שכתוב בתנ"ך: 'בנועם ייכון העולם'. אם נגביר את הנועם, נעבוד על הפחדים שלנו ועל הטראומות והסבל, נוכל להביא לתיקונו של העולם, כי בזמננו אין יותר גלגולי נשמות. לא חוזרים יותר. זה קורה כי אנחנו עומדים כרגע לפני תיקון העולם, על כל המשמעויות המשתמעות מכך".

 

מהות החיים והאמונה

כמי שנולדה בישראל בשנת 1940 לתוך ייחוס משפחתי, כבת למשפחת נפתלי הרץ אימבר- המשורר הלאומי שחיבר את המנון מדינת ישראל, ה'תקווה', חיה נעמי בילדותה המוקדמת בקיבוץ כפר עציון קרוב לבית לחם ואת שנות נעוריה המשיכה בירושלים. מאוחר יותר למדה נעמי במדרשה, כדי להיות גננת ומורה לכיתות הראשונות של בית הספר היסודי, לפי המסורת היהודית דתית. אחרי שנישאה, עברה למושב שיתופי דתי ונשארה שם במשך שנתיים, שם גם נולד בנה. מאוחר יותר עברה עם משפחתה לאילת ופתחה את גן הילדים הדתי הראשון בעיר. במשך כל השנים האלה עברה נעמי תהליך פנימי מאוד אינטנסיבי. שאלתה הגדולה כוונה למהות המשמעות הקיומית בעולמנו ומהות ייעודנו בחיים. בתהייה פנימית, שאלה את עצמה ללא הרף האם כל מה שלימדו אותה להאמין עד כה על ברכי המסורת היהודית ואורחות החיים על פי חוקי אלוקים, האם כל מה שהאמינה בו עד כה, יכול להיות האמת היחידה? האם זו התשובה האמיתית שמציעים החיים? האם זה אפשרי שזו האמת היחידה?

עם שאלות כאלה, יצאה נעמי לדרך ולא האמינה לאן יובילו אותה התשובות. רק אחרי שנולדה בתה, מצאה נעמי את הכוח הפנימי והחליטה לתת לעצמה את האפשרות לגלות את אמת החיים בעצמה ובאותו הזמן גם להשתחרר ממה שלימדו אותה בילדותה. נעמי הפסיקה לקיים את מצוות הדת היהודית, נטשה את עבודתה כמורה וכגננת והחלה ללמוד על דתות ופילוסופיות אוניברסליות אחרות. נעמי: "המחויבות היחידה שיש לנו היא המחויבות להיות האור שהננו ולבטא את אהבת האינסוף". כדי להתפרנס וגם כדי לאפשר לעצמה לפתח את הפנימיות שבה הקימה נעמי עסק למכירת מזכרות לתיירים. לאחר מות בעלה מצאה נעמי את עצמה בגיל עשרים ותשע, אחראית על שני ילדיה הקטנים, על חמותה הקשישה, על ניהול העסק ועל הבית שרכשה בעזרת הלוואה גדולה שהייתה חייבת להחזיר ולשלם כל חודש. נעמי: "בשנים שלאחר מכן, הייתי מאוד עסוקה בדאגה למשפחה. הייתי במרוץ אחרי התשלומים על הבית, הטיפול בילדים ובחמותי ולא היה לי זמן ללמוד או לקרוא כמו שאני אוהבת. נכנסתי למצב של דיכאון עמוק ולא רציתי להמשיך לחיות. הרגשתי שעול החיים כבד מאוד והרגשתי שאם איני עושה את מה שאני בעצם, אז זה בזבוז של זמן להישאר על כדור הארץ". במצב נפשי זה פנתה נעמי לעזרת פסיכיאטר. בפגישה הראשונה הודיע לה הפסיכיאטר שהוא איננו יכול לעזור לה, אם היא איננה רוצה לעזור לעצמה. המילים האלו היו הדחיפה הראשונה שהביאו אותה חזרה אל דרכה. נעמי: "חשבתי על מה שהרופא אמר לי והבנתי שאם רק האדם בעצמו יכול לרפא את עצמו, זה יכול לקרות לו על ידי הבנת החשיבות שלו עצמו".

נעמי סיימה את המפגש הראשון שלה אצל הפסיכיאטר והחלה לחפש את הדרך המתאימה לה כדי לשחרר את עצמה מהסבל. היא החלה ללמוד בכוחות עצמה תוך לימוד מספרים, נושאים כגון: פרפסיכולוגיה, אנתרופוסופיה, התמחות בטכניקת 'גורדייף', אוספנסקי ובאותו הזמן למדה גם קבלה, הטא יוגה, ראג'ה יוגה, שאמניזם אמריקאי אינדיאני, פילוסופיה, היסטוריה, דת, קבלה, תיאוסופיה ו"בלעה" בשקיקה את כל הספרים שנפלו לידיה. כך, ללא מורים, רק בכוחות עצמה, היא חיפשה על ידי קריאה ותרגול, להבין את עצמה ואת מהותה החיים על פני האדמה.

 

מפגש לא קונבנציונאלי

לילה אחד בשנת 1977 חוותה נעמי חוויה חזקה כאשר פגשה עב"ם על חוף סיני ליד אילת. על המפגש עם הישויות הזרות המדריכות, מספרת נעמי: "התכסיתי בצליל והחלתי להרגיש ויברציות נפלאות בתוכי ומחוצה לי. כמעין 'צליל אינסופי' שתדלק אותי באנרגיה. זו הייתה החניכה הראשונה שלי. אחרי החוויה הזו התחלתי לבצע את התכנית המלאה שלי על פני האדמה. קיבלתי יכולת של רמת תדר אחרת בתודעתי. במשך כל השנים האלה שמרתי בסוד את תחומי העניין ואת לימודיי מכל מכרי ולא שתפתי אותם בחיפושיי ובמסעי. במשך עשר שנים תרגלתי כל מיני שיטות במדבר סיני, חייתי בבדידות מוחלטת, בשקט, במדבר על יד הים. באותה התקופה סגרתי את העסק שלי, קבלתי השראה והתחלתי לצייר, לכתוב שירה, לעסוק באומנות. שילבתי ציור עם פיסול ומוזאיקה מצדפים ואלמוגים והצגתי אותם בתערוכה. באותן שנים גם נסעתי הרבה ושהיתי במקומות שונים בעולם לפרקי זמן".

בשנת 1987 נסעה נעמי לתאילנד, לבורמה ולנפאל. היא שהתה במנזר טיבטי ולמדה את הבודהיזם ומדיטציה על פי דרכם. בליל 'וסאק'- יום הולדתו של בודהה, שהתה נעמי על הר האוורסט במנזר בטינגבוצ'י שבהימליה. עם שחר ישבה על סלע בודד בפסגת ההר, ובזמן המדיטציה קיבלה את החניכה ואת השראת המאסטרים של ההימליה. 'טרה', הישות המדריכה של אריכות החיים נתנה לה את ברכת האהבה. נעמי פתחה את עיניה, ראתה אור נפלא והרגישה שמחה בלתי רגילה וכל ישותה זרמה באהבה. נעמי: "אחרי שחוויתי את החוויה ואת החניכה הראשונה שלי, חזרתי לארץ. בשנת 1990 בזמן מלחמת המפרץ פוטרתי מעבודתי בחנות הספרים 'סטימצקי' עקב צמצום עובדים. באותו הזמן, רפי רוזן לימד בר"ג את שיטת ה'חוש השביעי' ורציתי לדעת מה זה החוש השביעי. כך, בלי שקל בכיס, נסעתי אליו ואמרתי לו שאין לי כסף ללמוד, שאני מובטלת וקשה לי להגיע מאילת פעם בשבוע לקורס שלו. רפי צחק ובדיעבד, מאוחר יותר אמר לי שאיך שהוא ראה אותי, הוא ידע שהגעתי למקום הנכון. הוא ידע שאני המורה. זו הייתה הפעם הראשונה שיכולתי ליישם את כל מה שלמדתי עד כה. הלימוד של החוש השביעי החזיר אותי הביתה. רפי הציג לפניי את עבודתו של ווילהלם ריך ואת העדכונים והגילויים של החיישן לאנרגיות הנקרא 'החוש השביעי'. באותה תקופה הבנתי שמצאתי את עצמי. אז גם התחברתי ל'הרואה ואינו נראה' שהוא ישות של אור והבנתי שהנני ישות מדריכה הקרויה 'נועם יי', הנותן הדרכה לשנות את הסבל בדרך קלה ונעימה. בחודש יוני בשנת 1993 קבלתי מסר בתקשור מהמדריכים שלי, שעליי לצאת לטיבט כדי לקבל עוד הנחיות. מה שנקרא התקדשות מיוחדת וחניכה אחרונה, כדי להתחיל ללמד בכל העולם ולא רק במקום אחד. הייעוד שלי זה להיות מורה נודדת, על מנת להימנע ממצבי אגו. אני אינני מחפשת את התלמידים, הם באים אליי. עזבתי את אילת וחזרתי אחרי תשעה חודשים. בשנים שלאחר מכן פיתחתי את שיטת ה'התמרה המרכבה', אותה קיבלתי בתקשור מהמדריכים שלי ובעבודת מחקר משותפת עם תלמידיי. על שיטה זו רשמתי זכות יוצרים בינלאומית בפורטוגל. כיום יש לי קבוצות של תלמידים בפורטוגל, סלובניה, קרואטיה, אוסטריה, שוויץ, גרמניה ואפילו לימדתי בברזיל. הייתי הראשונה שפתחה באילת את המרכז הראשון לפיתוח הרוחניות, הכרה-עצמית, המדיטציה, עבודת אנרגיות וגם עשיתי לאנשים טיפולי הילינג בשיטת הביואורגונומי".

 

התמרה מרכבה

בחודש ספטמבר 1995 השכירה נעמי את ביתה, נתנה את כל חפציה כולל הספרייה האזוטרית הגדולה שמאוד אהבה ושאותה אספה במשך כל חייה, לקחה תרמיל גב והלכה לבצע את יעודה כמורה נודדת, כאדם אוניברסאלי שאין לו שום התקשרויות לנכסים, או לרכוש פיזי, או למדינה. מאז היא מלמדת מסביב לכוכב הלכת הזה. מפתחת תחת הדרכתם של מדריכי האור שלה, ביחד עם תלמידיה וחבריה את שיטת 'ההתמרה מרכבה', כדי להביא שינוי לכל הסיבות הגורמות לסבל בחיים, למען יצירה חדשה ומצב מודעות חדש, לשמחה ולאהבה ולחיי נצח בכל הממדים. נעמי: "היעוד שלי הוא להביא את הידע שבתוכי לאחרים. שהבריאה תזרום עם אנרגיית חיים ושמחה. על ידי ה'התמרה' להביא אנשים לא לפחד, למגר את הטראומות שעוצרות אותם. שיטת ה'התמרה מרכבה' לקוחה מהמילים 'לעשות טרנספורמציה'. לשנות מצבי אנרגיה, מאנרגיית "אין חיים" למצב של אנרגיית חיים. זה נעשה כאמור על ידי שינוי תדר של פחד, חולי, כעס, רוגז, מערכות יחסים תקועות שבאו מקארמה קודמת. לעשות 'התמרה' ועל ידי פיתוח החוש השביעי לקבל תובנה רחבה יותר, לקיים ולפתוח ערוצים חדשים. ה'התמרה-מרכבה' עובדת על ריפוי מצבי נפש ושינוי צורת החשיבה שבולמת את האדם. אם אדם כזה ישנה את מהות האנרגיה של הסיבות שגרמו לבעיה, הבעיה תיפתר, כי האנרגיה שונתה. השינוי שלנו ייעשה פה בכל רגע, בעולם הזה. על כל אדם באשר הוא, חובה עליו להביא תיקון לעולם בחיים אלה ממש, כי כמו שאמרתי אין יותר גלגולי נשמות. כן יהיה תיקון לעולם בזמננו אנו והוא יבוא רק בטוב, בדרכי נועם ולא בקטסטרופות. בעבר כמעט חווינו תיקון עולם וזה קרה לדור המדבר במעמד הר סיני, כשמשה עלה להר כדי להביא את לוחות הברית, שהם בעצם צופן הקוד לשינוי התדרים והאנרגיות לתיקון העולם, שזה אגב דבר שאנחנו המורים העולמיים עובדים עליו עכשיו. במעמד הר סיני שרר פחד גדול וחוסר באנרגיית החיים. לא הייתה אז שמחה, נועם ורוגע, אלא חוסר אמונה. באותם הרגעים נשברו לוחות הברית, שהם בעצם קוד ההתמרה. הקוד נשבר ו'מעשה מרכבה' לא פעל ולא היה תיקון עולם. אם העולם לא מתוקן אז כולם סובלים, גם האנשים, גם החיות, גם הצומח אפילו מזג האוויר סובל. הסבל הזה יכול להיגמר רק על ידי תיקון עולם שייעשה על יד תיקון הבריאה. התיקון יפסיק את הסבל, את המחלות ואת הצרות שאותן יוצרים תנאי הבריאה. האנשים בעצם לא אשמים בכך, האנשים הם התוצאה של התנאים הקשים שקיימים בבריאה. בלימוד ה'התמרה - המרכבה' אנחנו משנים את האנרגיות הקיימות ויוצרים עולם לא מעוות. המשימה של תיקון עולם אמורה להיעשות כהרף עין בדורנו. אחר כך האנשים יחיו חיי נצח ונבואות הנביאים יתגשמו, כמו שכתוב בנבואת יחזקאל, ב'חזון העצמות היבשות' ובנבואתו של אליהו הנביא המנבאת על האפשרות והמעבר בין מימדים במרכבה של אש. אני מדברת על דברים שנראים פילוסופיים, אבל הם דברים מעשיים למדי ואינם רק רוח, אלא רוח וחומר כמקשה אחת".

לפרטים נוספים

נעמי אימבר פיינברג

טלפון :  086339390  /  0545378103 

Tel : +351  912141111

31885494  Tel : +386

545378103  Tel : +972

 havia@netvision.net.il

כתובת האתר באנגלית: WWW.HATMARA.ORG

כתובת האתר בסלובניה: www.hatmara-merkava.org/metoda.html  

כתובת האתר בעברית: www.akatar.com/HatmaraIndex.htm

חזרה

למעלה

כל הזכויות שמורות לנעמי אימבר פיינברג.

  פורטוגל - Registration HATMARA – Proc. no 1385/2002

דרושה קבלת רשות והסכמה כדי ללמד או להשתמש בכל חלק מהשיטה מהמחברת.

אין להעתיק, ללמד או להשתמש בכינוי אחר ללא קבלת רשות והסכמה של המחברת.

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי או אחר

נבנה ע"י ניצה לוין 03-9364272