דף הבית

יסודות ההתמרה

 עקרונות השיטת  

האישה מאחורי

תוכנית

לוח זמנים

גלריה

סדנאות וקורסים

עיתונות

עדכונים

וחדשות

מגזין מיתוס

אילת

העיתון הסלובני

 "7 ימים"

Flor de Lotus

 hotel KORINJAK

להביא

שינוי

הדרך לתקשור

הפחד

 
 
 

להביא שינוי לכל

הסיבות הגורמות

לסבל בחיים

המאמר פורסם לראשונה

בעיתון "בלעדי" באילת

 

על המרכבה – התמרה

מקצוע

"ההתמרה"

המכון

הבינלאומי

שנה טובה

2009

 

אתם נמצאים בדף -מתוך העיתונות

עמוד הראשי 

 

  שיטת ההתמרה היא שיטה ותנועה חדשה שמטרתה לגרום לשינוי החיים בכל הרבדים. התמרה זאת פילוסופיה, מדע, תרפיה ותימור, כל מה שגורם לסבל היקומי. השיטה נתקבלה בתיקשור, פותחה ונחקרה בידי נעמי פיינברג ומובאת לפניכם, במהות עקרונות שיטת ה'התמרה – מרכבה' של אנרגיית החיים, מרכבה והשלבים בפיתוח השיטה.

מאת: נעמי פיינברג

מטרת פיתוח שיטת 'ההתמרה מרכבה', היא להביא שינוי לכל הסיבות הגורמות לסבל בחיים, למען יצירה חדשה ומצב מודעות חדש, לשמחה ולאהבה ולחיי נצח בכל הממדים.

היעוד שלי הוא להביא את הידע שבתוכי לאחרים. שהבריאה תזרום עם אנרגיית חיים ושמחה. על ידי ה'התמרה' להביא אנשים לא לפחד, למגר את הטראומות שעוצרות אותם.

שיטת ה'התמרה מרכבה' לקוחה מהמילים 'לעשות טרנספורמציה'. לשנות מצבי אנרגיה, מאנרגיית 'אין חיים' למצב של אנרגיית חיים. זה נעשה כאמור על ידי שינוי תדר של פחד, חולי, כעס, רוגז, מערכות יחסים תקועות שבאו מקארמה קודמת. לעשות 'התמרה' ועל ידי פיתוח החוש השביעי לקבל תובנה רחבה יותר, לקיים ולפתוח ערוצים חדשים.

ה'התמרה-מרכבה' עובדת על ריפוי מצבי נפש ושינוי צורת החשיבה שבולמת את האדם. אם אדם כזה ישנה את מהות האנרגיה של הסיבות שגרמו לבעיה, הבעיה תיפתר כי האנרגיה שונתה. השינוי שלנו ייעשה פה, בכל רגע, בעולם הזה. על כל אדם חובה להביא תיקון לעולם בחיים אלה ממש, אין יותר גלגולי נשמות. יהיה תיקון לעולם בזמננו אנו והוא יבוא רק בטוב, בדרכי נועם ולא בקטסטרופות.

בעבר כמעט חווינו תיקון עולם וזה קרה לדור המדבר במעמד הר סיני. כשמשה עלה להר כדי להביא את לוחות הברית, שהם בעצם צופן הקוד לשינוי התדרים והאנרגיות לתיקון העולם, שזה אגב דבר שאנחנו המורים העולמיים עובדים עליו עכשיו. במעמד הר סיני שרר פחד גדול וחוסר באנרגיית החיים. לא הייתה אז שמחה, נועם ורוגע, אלא חוסר אמונה. באותם הרגעים נשברו לוחות הברית, שהם בעצם קוד ההתמרה. הקוד נשבר ו'מעשה מרכבה' לא פעל ולא היה תיקון עולם. אם העולם לא מתוקן אזי כולם סובלים. גם האנשים, גם החיות, גם הצומח אפילו מזג האוויר סובל. הסבל הזה יכול להיגמר רק על ידי תיקון עולם שייעשה על יד תיקון הבריאה. התיקון יפסיק את הסבל, את המחלות ואת הצרות שאותן יוצרים תנאי הבריאה.

האנשים בעצם לא אשמים בכך, האנשים הם התוצאה של התנאים הקשים שקיימים בבריאה. בלימוד ה'התמרה - המרכבה' אנחנו משנים את האנרגיות הקיימות ויוצרים עולם לא מעוות. המשימה של תיקון עולם אמורה להיעשות כהרף עין בדורנו. אחר כך האנשים יחיו חיי נצח ונבואות הנביאים יתגשמו, כמו שכתוב בנבואת יחזקאל, ב'חזון העצמות היבשות' ובנבואתו של אליהו הנביא המנבאת על האפשרות והמעבר בין מימדים במרכבה של אש. למעשה, אלו דברים הנראים פילוסופיים, אך הם דברים מעשיים למדי ואינם רק רוח, אלא רוח וחומר כמקשה אחת.

אנרגיית חיים היא אנרגיה שבמהותה התפשטות והמשכיות קיום ומימוש הרעיון או התוכנית. לדוגמא: כל מה שנותן למערכות החיים את חיוניותם והמשך מימושם בכל הרבדים והממדים, זו אנרגיית חיים. בריאות נפשית, רגשית, מנטאלית, גופנית. הביטוי של אנרגיית החיים הינו בויברציות שמתפשטות לאין סוף אור, שמחה, אהבה, יצירה, קיום בהנאה, קיום ללא הגבלה. אנרגיית ה'ואקום' ה'אין חיים' היא אנרגיה שבמהותה הפסקה, או השבתה של תנועה או זרימה, התכווצות, ויצירת הגבלה וסיום. אי המשכיות של הרעיון או התכנית. לדוגמא: מחלה, מוות, הגבלה במימוש רעיונות החיים בכל הרבדים והממדים. הביטוי של אנרגיית הוואקום הוא ויברציות בלתי מתמשכות,שמתכווצות כגון: גורמי מחלה, פחד, סבל, גורמי מוות וזקנה, שנאה, אלימות, שתלטנות ותלות. כל המחלות והבעיות מכל סוג שהוא במהותם זו 'אנרגית וואקום', והם פועל יוצא ותפקוד של אנרגית 'אין חיים'. כל מה שאיננו בבחינת חיים, שחי וממשיך את תהליכי החיים, הוא בדרך כלל חסר באורגון קוסמי. מגיפות, מלחמות, מצבי חוסר שמחה וקושי.

עקרון ההתמרה (טרנספורמציה) הוא בשינוי הויברציות המכווצות: אנרגיית ה'ואקום' שמונעות את תפקוד מערכות החיים, בבריאות והמשכיות, לויברציות מתפשטות עד אין סוף, לאנרגיית חיים.

לפרטים נוספים

נעמי אימבר פיינברג

טלפון :  086339390  /  0545378103 

Tel : +351  912141111

31885494  Tel : +386

545378103  Tel : +972

 havia@netvision.net.il

כתובת האתר באנגלית: WWW.HATMARA.ORG

כתובת האתר בסלובניה: www.hatmara-merkava.org/metoda.html  

כתובת האתר בעברית: www.akatar.com/HatmaraIndex.htm

חזרה

למעלה

כל הזכויות שמורות לנעמי אימבר פיינברג.

  פורטוגל - Registration HATMARA – Proc. no 1385/2002

דרושה קבלת רשות והסכמה כדי ללמד או להשתמש בכל חלק מהשיטה מהמחברת.

אין להעתיק, ללמד או להשתמש בכינוי אחר ללא קבלת רשות והסכמה של המחברת.

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי או אחר

נבנה ע"י ניצה לוין 03-9364272