דף הבית

יסודות ההתמרה

 עקרונות השיטת  

האישה מאחורי

תוכנית

לוח זמנים

גלריה

סדנאות וקורסים

עיתונות

עדכונים

וחדשות

   

העקרונות הבסיסיים

מקצוע

"ההתמרה"

המכון

הבינלאומי

שנה טובה

2009

 

אתם נמצאים בדף - עקרונות השיטה

לעמוד הראשי

 

שיטת ההתמרה (מרכבה) של "אנרגיית החיים מרכבה"

העקרונות הבסיסיים והשלבים בפיתוח השיטה:

אנרגיית חיים: זו אנרגיה שבמהותה התפשטות והמשכיות קיום ומימוש הרעיון או התוכנית. לדוגמא: כל מה שנותן למערכות החיים את חיוניותם והמשך מימושם בכל הרבדים והממדים, זו אנרגיית חיים. בריאות נפשית, רגשית, מנטאלית, גופנית.

הביטוי של אנרגיית החיים הינו בויברציות שמתפשטות לאין סוף אור, שמחה, אהבה, יצירה, קיום בהנאה, קיום ללא הגבלה.

אנרגיית ה"ואקום" (אין חיים): זו אנרגיה שבמהותה הפסקה או השבתה של תנועה או זרימה, התכווצות, ויצירת הגבלה וסיום/אי המשכיות של הרעיון או התכנית. לדוגמא: מחלה, מוות, הגבלה במימוש רעיונות החיים בכל הרבדים והממדים.

הביטוי של אנרגיית הוואקום הוא ויברציות בלתי מתמשכות,שמתכווצות, כגון: גורמי מחלה, פחד, סבל, גורמי מוות וזקנה, שנאה, אלימות, שתלטנות ותלות.

כל המחלות והבעיות מכל סוג שהוא, במהותם זו "אנרגית וואקום", והם פועל יוצא ותפקוד של אנרגית       "אין חיים".

בתחילת המאה הקודמת הפסיכיאטר, ד"ר וילהלם רייך, שהיה תלמיד של ד"ר פרויד גילה מבחינה מדעית, שיש קשר בין מצבי חולי נפשי, פיזי ומנטלי, שיש קשר בין הצלחה וכישלון בחיים, שמחת חיים או מלנכוליה או דפרסיה, או מצבים של אסונות, אסונות טבע, אסונות שקורים לבני אדם או לחיות או ליקום הזה, שיש קשר בין כל הדברים האלה לסוג של אנרגיה שזורמת ביקום שלנו (לא פראנה, שמדברים עליה במזרח). אנרגיה זו שזורמת מסביב לכדור הארץ, או בכל החלל, מלמעלה למטה, שהיא מקבילה לשדה האלקטרו-מגנטי, אבל היא לא השדה האלקטרומגנטי. כינה אותה בשם "אורגון קוסמי". הוא גילה, שכשיש זרימה של אורגון קוסמי בסביבה ובתוך המערכות הפיזיות או הלא פיזיות, יש תהליכים של בריאות, של שמחה, של הצלחה, של אנרגיה של אהבה, של הרמוניה, וכל דבר זורם נהדר. בכל תופעה שיש חסר של אורגון קוסמי, יוצר מחלות, אסונות, מלחמות, אסונות טבע, כישלונות, מוות.

כל מה שאיננו בבחינת חיים,

שחי וממשיך את תהליכי החיים,

הוא בדרך כלל חסר באורגון קוסמי.

מגיפות, מלחמות, מצבי חוסר שמחה וקושי, כל אלה לא מקבלים את הזרימה של אורגון קוסמי. סערות אטמוספריות יוצרות מצב של חסימה, זה יוצר מצב של מעגל כזה, שהקווים האנרגטיים של האורגון הקוסמי לא מצליחים לזרום דרכו. באותו רגע שלא מקבלים את האורגון הקוסמי – מתחילים אסונות. אנשים חולים, לא חשוב אם מנטלי או פיזית, בכל מקום שיש בעיה, בעיה רגשית, פחדים, טראומות – אין זרימה של אורגון קוסמי במערכות. רייך שם כדורית דם אדומה (אריטרוציט) של אדם בריא, מצליח, מלא שמחת חיים וכו' במיקרוסקופ והסתכל. הוא רואה הילה זוהרת מסביב לכדורית הדם האדומה, הילה. להילה הזוהרת הזאת הוא קרא "ביון". בניסיון נוסף הוא שם כדורית דם אדומה מאדם שהיתה לו מחלה, שהיו בכישלון. מצא משהו כהה מסביב, עכור. הוא לא מצא ביונים, לא מצא זוהר. הוא קרא לעכירות הזאת "בקטריה T". בגוף האדם כל כמה שעות הכדוריות הדם האדומות מתחלפות. אחת מתמוססת והחדשה נולדת. רייך הוכיח שכל פעם שכדורית הדם מתמוססת, אם יש ביון, הוא מתפשט בתוך הגוף. ואם יש בקטריה T – זה אותו תהליך של התמוססות. זו הדרך שאנחנו מקבלים או לא מקבלים את אנרגיית החיים, את האורגון הקוסמי למערכות שלנו. זאת אומרת שאם לכדורית הדם אין ביונים, אנחנו מקבלים את בקטריה T, ואז המערכות שלנו הופכות להיות חולות בכל צורה שהיא. מסקנתו של רייך היתה שכדי להיות בריא פיזית או נפשית, להצליח בחיים, אנחנו צריכים להזרים אנרגיה של אורגון קוסמי למקום שיש בו חסר.

רייך בנה אקומולייטורים, מרכזי אנרגיה מיוחדים, שם היו מטופלים שוהים ומקבלים זרימת אורגון, הוא המליץ על כריות אורגון, על סדינים של אורגון, ואמצעים פיזיים אחרים שריכזו את אנרגיית האורגון. למשל, הוא גילה שכל הצורות הגיאומטריות כמו עיגול, משולש, מרובע, ריבוע, שיש, פלסטיק, חפצים ובגדים סינתטיים, ג'ינס כחול (הצבע בו משתמשים לצבוע את הבגד) מראות, מנורות עגולות, עורות, משי וצורת הפירמידה סוגרים את זרימת האורגון הקוסמי. אורגון זה אנרגיה שזורמת וקיימת ביקום. אורגון קוסמי.

יחד עם זאת מצא רייך שיש צורות שהן כמו מגנט לאורגון, שהן מושכות אנרגיה, כמו זיגזגים, ספיראלות, אלה מרכזי אנרגיה. הם מושכים אלינו את האנרגיה. למשל מגבות. מגבת עשויה ממיליוני זיגזגים ומרכזת אנרגיה של אורגון בצורה טובה מאד, ומומלץ לשבת ולישון על זה. הנחת מגבת על כסא פלסטיק תבטל את חסימת האנרגיה שהוא יוצר ותמשוך את האנרגיה אל היושב בו. טוב לישון על מגבות, כי בלילות ובחורף יש ירידה בזרימת האורגון הקוסמי. זאת אומרת אתם יכולים לעשות התמרה, שינוי אנרגטי, רק על ידי זה שמשתמשים בחומרים, בחפצים, בבגדים שמרכזי אנרגיה. בגדים מרכזי עשויים מסריגים, שיש להם חורים כמו ספיראלות, קדושה, גם בתור קישוט לבית. חלודה, למשל, טיפה של אבקת חלודה בתוך מים מטהרת את המים, מרכזת אנרגיית אורגון ואין חיידקים. כשאני למדתי אצל רפי – היו המון לאווים – מה אסור ומה מותר. לא…! לא...! לא… ! ואני חיפשתי איך להגיד כן.

במסגרת מחקרו גילה רייך שחיידקים ווירוסים

לא יכולים להתקיים במקומות שיש בהם אורגון קוסמי.

הם מתמוססים.

וכך הוא הבין שאם הוא יזרים אורגון הוא יוכל לרפא, לפתור בעיות, הוא החליף מצב של חוסר אנרגיה במצב של זרימת אנרגית האורגון שנותנת חיים

עקרון ההתמרה (טרנספורמציה) הוא בשינוי הויברציות המכווצות: אנרגיית ה"ואקום" שמונעות את התפקוד של מערכות החיים בבריאות והמשכיות, לויברציות מתפשטות עד אין סוף, לאנרגיית חיים.

כל אנרגיה או רעיון ביקום אינו כלה, ועל כן אין לנקות או להוציא אנרגיות חוסמות ממטופל, יש להשאיר אותם ורק לשנות את התנודות של האנרגיה, מאנרגיה מכווצת לאנרגיה מתפשטת עד אין סוף שדות.

יש מספר שלבים בהתפתחות השיטה" אנרגיית החיים - מרכבה".

שלבים אלו מהווים את אבני היסוד להבנת תהליך התמרת אנרגיות.

השלבים הם: 1. שיטת רפי רוזן של התמרה בזמן אירוע התקלה הראשונית שגרמה לבעיה (ביואורגונומי).

 2. שיטת ההתמרה של כל הסיבות ביחד בתור "תשלובת הסיבות" שהם כל הסיבות ביחד שגרמו לבעיה, מה שפותר את בעיית ההווה והעבר בכללותו (הוגה השיטה - פייר בורי)

 3. ה"מרכבה" שמתמרת הכל "מרכבה" של אור אין סוף התקבל בהשראה (תקשור) של "אהיה אשר אהיה" לידי נעמי אימבר פיינברג.

"כ.ת.ר" (כוח תימור ראשוני) - הד.נ.א הראשוני של הבריאה. "יהי אור":

התיקשור בו נתנה התקדשות של התוכנה הראשונית של הבריאה, הקרויה כ.ת.ר (כוח תימור ראשוני) – הד.נ.א של הבריאה והפעלת הד.נ.א הראשוני, במקום הד.נ.א המוגבל שתנועתו סליל חצוי לכוון אחד משמאל לימין, (באמצע עצם הסקרום) והמורכב רק משני סלילים, וקיום בפוטנציאל של כתר- תוכנה בת שבעה סלילים הנעים בו זמנית לכל הכיוונים.

השיטה הקרויה "עילת העילות": "עילת העילות" זו התוכנה שגרמה ל"אירוע" והקרויה "עילת העילות" (סיבת הסיבות) והיא הופעלה מעבר לזמן על ידי שמערבלים אותה עם ההשלמה, היא אינה יוצרת תקלה והאירוע אינו קיים, ובאופן אוטומטי אין יותר וואקום על ידי ששמים בתוך כל דבר את התיקון לתקלה האוריגינלית, המטופל מקבל מייד את הד.נ.א הראשוני – כתר.

בהתמרה הזו אנו מתמרים מעבר לזמן,

ללא זמן,

ומה שתמרנו, מקבל את הד.נ.א המקורי כתר.

בשיטה זו שמים את "עילת העילות" מעורבל עם ההשלמה האנרגטית שלו בתוך כל מה שקיים ד.נ.א, "תשלובת סיבות", חפצים, בעלי חיים, רעיונות וכו'.

התמרה באמצעות "יהי אור":

יהי אור = תוכנת "עילת העילות" מעורבלת עם ההשלמה האנרגטית שלו.

בשיטת ההתמרה מרכבה העיקרון הבסיסי, (או מה שאפשר לקרוא כפילוסופיה שבבסיס השיטה) לתורת ההתמרה הוא: שכל הקיום במהותו, מהווה מהות אחת שמבטאת עצמה באופני ביטוי שונים בו זמנית, בממדים שונים, בתדרים שונים, ובמהירויות שונות שבאפשרותם להתקיים לחילופין בו זמנית. כל מה שמצוי, פיזי ועל פיזי, אינם מהויות נפרדות.

גוף פיזי מהווה מהות אחת בלתי נפרדת מכל הביטויים העל פיזיים שבו – הוא מהווה את כל הרבדים, הממדים, תדרים, אינסוף ביטויים שונים, ידועים ובלתי ידועים לנו. כל עוד הבריאה מתקיימת במצב של הפרדה, כל החיים, של כל הוויה, בכל הממדים (לא רק בפיזי) תלויים באנרגיה אחרת לקיומם, מה שיוצר את הסבל, אנרגיית וואקום בכל הבריאה.

הפחד והרוע נובע מתלות בקיום החיים על חשבון חיים של אנרגיה אחרת.

   

האפשרות להיות בפועל ברובד הפיזי וברובד העל פיזי, בהכרה מלאה בשינוי בו זמני של המהויות הקימות בנו, נותן לנו מרחב חיים וקיום נצחי גם של הגוף הפיזי וגם בעל פיזי.

האפשרות הזו קיימת בשיטת ההתמרה של תנודות האנרגיה, מאנרגיה פיזית לכל שאר הרבדים וחוזר חלילה באופן הטבעי ביותר, ללא אובדן או שחיקה (מה שקורה במות הגוף הפיזי) של אנרגיית התוכנה המקורית. קיום חיים שיש בהם התמרה, מהווה את הבסיס לשחרור מתלות ומניצול אנרגיית חיים של מהויות אחרות. האפשרות של קיום מעשי בפיזי ובלא פיזי בו זמנית, משחרר מקיום הסבל בכל המובנים שלו. היות בתפקוד של אנרגיית חיים מונעת קיום הסבל בכל הממדים, הרבדים והתדרים

קיום הרמוני של כל הממדים והעולמות ללא קונפליקט ביניהם ומארג של קיומים ללא ניגודים – כל רעיון מהווה שלמות בפני עצמה. אנרגיית החיים אינה בניגוד אינטרסים לאנרגיית הוואקום, ואנרגיית הוואקום מתקיימת ללא ניגוד לאנרגיית החיים. זה התנאי הבסיסי לשחרור מסבל ותלות. אנרגיית הוואקום קיימת לא רק בממד הפיזי. גוף פיזי ללא רוח חיים (אנרגיית ואקום), גם יתר הממדים והגופים הלא פיזיים שבו, מצויים ללא רוח חיים.

היות בשלמות באנרגיית חיים ואור – היות "מואר", נתונה ביכולת היות מתמר אנרגיה, יכולת לנוע בין כל הממדים שבנו באופן סימולטאני.

 

היות בשלמות באנרגיית חיים ואור – היות "מואר", נתונה ביכולת היות מתמר אנרגיה, יכולת לנוע בין כל הממדים שבנו באופן סימולטאני.

 

 

לפרטים נוספים

נעמי אימבר פיינברג

טלפון :  086339390  /  0545378103 

Tel : +351  912141111

31885494  Tel : +386

545378103  Tel : +972

 havia@netvision.net.il

כתובת האתר באנגלית: WWW.HATMARA.ORG

כתובת האתר בסלובניה: www.hatmara-merkava.org/metoda.html  

כתובת האתר בעברית: www.akatar.com/HatmaraIndex.htm

חזרה

למעלה

כל הזכויות שמורות לנעמי אימבר פיינברג.

  פורטוגל - Registration HATMARA – Proc. no 1385/2002

דרושה קבלת רשות והסכמה כדי ללמד או להשתמש בכל חלק מהשיטה מהמחברת.

אין להעתיק, ללמד או להשתמש בכינוי אחר ללא קבלת רשות והסכמה של המחברת.

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

נבנה ע"י ניצה לוין 03-9364272