לעמוד הראשי

מדטאו

סדנת סקסולוגיה הוליסטית -

טאו של אהבה

לנשים

   
     

מרכז מדטאו

רח' ריינס 37 ת"א

ד"ר מיכאל קונסטנטינובסקי

נייד: 050-5486024

טל: 03-5292003

ז'אנה וסרמן

טל: 054-7398580

   

סדנא בת 7 מפגשים של שעתיים, עלות 700 ₪

ניתן לשלם במזומן, בכרטיס אשראי ב - 3 תשלומים או ב 3 צ'קים

1. מהות הטאו. ייחודיות של האישה כאשת הטאו. חשיבות למידה של הטכניקות כדרך חיים להשגת יעדים מבחינה חברתית, אישית ורוחנית. ניקוי אנרגטי. הבנת הערוצים אנרגטית וזרימת אנרגיות חיים בגוף. הבנה של שלושה מרכזים אנרגטיים וטכניקות האחדות ביניהם. חשיבות של המחזוריות של חיי האישה והקשר עם חמשת יסודות הטבע. טבלת חמשת היסודות ומצבים רגשיים.

2. יסוד המתכת- אוויר. התמרת הרגשות ושיפור מצב רוח. למידה של יכולות מגנוט ומשיכה של מצבים חיוביים בחיים. יצירת אנרגיה מינית ופיתוחה ולמידת יכולת ריפוי על ידי אנרגיה זו של מערכת נשימה.

3. יסוד המים. התמרת הפחדים וחרדות לעדינות, רכות וביטחון עצמי. טכניקות שיפור זרימה בחיים, פיתוח יכולות בלתי רגילות והעצמה אישית. למידת יכולת ריפוי על ידי אנרגיה מינית של מערכת כליות והשתן.

4. יסוד העץ, התמרת כעסים, מצבי מתח ועצבנות יתר לרגשות של טוב לב, סובלנות והתפתחות אישית. פיתוח של פוטנציאל אישי על ידי למידת טכניקות צמיחה, יציבות וגמישות, יכולת לפתח אסרטיביות ללא תוקפנות ושיפור מערכת יחסים. ריפוי כבד וכיס המרה.

5. יסוד האש. התמרה של חוסר סבלנות לאהבה, אושר ושמחה, למידת יכולת להתלהבות באופן מודע כדי להביא לחיים, התרגשות וחיוניות, שיפור צבע של עור הפנים על ידי תרגילים. ריפוי הלב ומערכת כלי דם.

6. יסוד האדמה. התמרת דאגות ורחמים לחמלה, אהדה ואיזון. טכניקות לעיצוב הגוף, שריפת שומן והרזיה מכוונת. העצמת אנרגיה מינית ויכולת לשדר אותה לסביבה. ריפוי קיבה, לבלב וטחול.

7. איזון מערכת הורמונאלית. שימוש בטכניקות התמרה בחיי יומיום. טכניקות עיסוי וריפוי עצמי ושיפור הזוגיות. סוגי אורגזמות של אישה והשגתם.

קיימת אפשרות להמשך לימוד בקבוצות או ליחידות. לימודים בימי שלישי או בימי חמישי. קבוצה של כעשר בנות. ניתן ללמוד פעמיים בשבוע בשלישי וחמישי.

שעות הסדנא בין 19:00 ל 21:00 בערב

 

קישורים:

 

מבחנו האחרון של התלמיד

סיפור מחכמת הטאו

מרכז מדטאו וקליניקה בתל אביב

 

לפרטים נוספים: לחץ כאן

 כתובת האתר מדטאו של ד"ר מיכאל קונסטנטינובסקי

בשפה העברית:    http://medtao.area.co.il

 050-5486024 ו03-6518828

 www.medtao.com

 

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם על אחריות המפרסם בלבד