לעמוד הראשי

 

מחלת הסוכרת לא מתוקה

מאת : אדית דיטה דניאל

הומאופתית קלאסית בכירה CHom

 

לחטוף סוכרת נעורים בגיל הילדות או הנעורים כשכול טיפה של חיות רוצה לקפוץ לרוץ לשיר לרקוד להשתולל, ואז פתאום צריך לחשב מתי לאכול כמה לאכול כמה להזריק, כן ילדים ונערות ונערים בחורים ובחורות צעירים שכול עולם פתאום משתנה ביום אחד, פתאום המזרק הוא החבר הצמוד והחשוב ביותר, איך להימנע איך לעזור מצב זה שתוקף בימינו כול כך רבים וטובים.

סוכר לבן, הוא הרעל מספר אחד המוחדר לגופינו ללא השגחה 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע, ארבעה שבועות בחודש, 12 חודשים בשנה, 20-30-40-50 שנה עד שהמערכת פשוט קורסת.

הסוכרת איננה תוצר דווקא של השמנת יתר לא, היא יכולה לתקוף כל אחד כמעט עם נטייה תורשתית לחולשה בתפקודי לבלב, אם נטייה תורשתית לצורך במתוקים, או נטייה נרכשת לאהוב מתוק מעבר למה שהגוף מסוגל לעכל ולתפקד בעודפים שמעמיסים עליו, סוכרים ריקים מתוכן אקונומי לגוף אכן נאגרים כסוכר, ויש כאלו שלא, אצלם זה פשוט נשרף, אך משאיר את עקבותיו במערכות השונות, הרעילות נשארת, הקושי של הלבלב לעבוד ביתר הופך ליותר קשה עם השנים הקושי לספק את כמות החומרים שמפרקים כסוכר ויודעים איך לעבד אותו בתוך הגוף,ואז הסימפטומים נוחתים על הילד נער בוגר ככה פתאום ביום בהיר, פתאום הוא צריך המון כול רגע לעשות שתן, פתאום הוא עייף ולא מתפקד וצמא לאורך כול היום לא משנה כמה שותה עדיין צמא, פתאום הוא מאבד פוקוס בראייה ואם זה נמשך לאורך זמן הוא יוצא מתפקוד.

הסוכרת מתאפיינת בקושי בחילוף החומרים, ואז הסוכר מצטבר בדם ללא יכולת להתפרק, ואז או שהלבלב מחליט לשבות לגמרי ותפקודו וזוהי סוכרת סוג 1 נעורים, במידה והלבלב ממשיך לפעול רק נהיה עצלן ולא עומד בקצב זוהי סוכרת סוג 2 סוכרת מבוגרים -למה מבוגרים, כי הרבה מבוגרים לוקים בה ואו נשים בהריון.

סוכרת נעורים נקראת על שם גיל הנעורים - פורצת בגילאים צעירים עד גיל 40 לערך. האינסולין מפסיק להיות מופרש הלבלב על תאיו נהרס ומפסיק לפעול, נוצר חוסר באינסולין. שעליו צריך לפצות בהזרקת אינסולין, בסוכרת מבוגרים שמתפתחת בגיל מאוחר יותר מגיל 40 הלבלב מייצר לא מספיק אינסולין, על מצב זה אפשר להתגבר ואפילו להבריא לגמרי על ידיי התאמת תזונה הומאופתיה ופעילות פיזית מתונה כמו: הליכה רכיבה על אופנים שחיה טאי צי יוגה פלדנקרייז ועוד.

כמו בכול מחלה אחרת גם כאן אם האדם לא עושה את הטוב ביותר עבור גופו -גופו מחזיר לו באותה מטבע, בעיות שונות עלולות להיווצר מחוסר הקפדה על נתינת תנאים להחלמה, במערכת הלב כלי הדם העיניים הרגליים פצעים שלא מגלידים בעיות בכליות ועוד.

ההומאופתיה יעילה כעזרה בשני סוגי הסוכרת, יכולה למנוע התדרדרות של היחלשות הלבלב בסוכרת בוגרים ואף התחזקותו, ובסוכרת נעורים גם אם תופסים את התהליך ממש בתחילה אפשרי אפילו לעורר את התאים.

אך יש להבין, כל מצב פיזיולוגי מבחינה הומאופתית שורשיו במישור הרוחני, אנו לא מטפלים במחלות, אנו מתקנים את הגורם להיווצרותם. והגורם תמיד נמצא במישור לא פיזי.

 

אדית דיטה דניאל

הומאופתית קלאסית מוסמכת RCHom 

התפרסמה בכל מוספי העיתונים וכן בטלוויזה בתוכניות אודטה דנין, אושרת קוטלר, מייק הולר, על טיבעי ועוד

לפרטים נוספים

טלפון: 03-5165923

בקרו האתר:   www.metaplim.co.il/dita

מאמרים נוספים:

עצבות דכדוך דיכאון בהומאופתיה

השפעת בהומאופתיה

 

כל הזכויות שמורות לאדית דניאל

 

   
     

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם על אחריות המפרסם בלבד