לעמוד הראשי
 
 

רפונגי הילס- יפן

כתב וצילם : ירון צ'רבין

יולי – השנה מזג האוויר ממש משוגע, מי שחשב שהקיץ עדיין לא הגיע לטוקיו כי אתמול עוד טיפטף הגשם על חלונו – טעה! מכירים את הפתגם "יום אסל יום בסל"? אז היום בסל, החום משגע והלחות מגיעה כמעט ל־80 אחוז. אפשר לחשוב שלא תפגוש איש ברחובות , אבל לא! - היפנים בהמוניהם יוצאים לרחובות לבלות את סוף השבוע הארוך שלהם שנמשך כ־ 3 ימים.

שמנו פעמינו אל מעוז הגיג'ינים (זרים) של טוקיו. אזור ה"ירו", כך בשמו המקומי, מרכז בקרבו את מגוריהם של מרבית העובדים הזרים שנשלחו לטוקיו, יפן, על ידי חברותיהם הזרות. האזור כולל מדרחוב קטן מלא חנויות מקומיות, שעקב השרב הכבד החליטו אותו יום לחגוג את "יום המים" המקומי.

 

 
 

  ברחוב ניתן למצוא את כל המוצרים, החל באוכל ובמסעדות, דרך מוצרי היגיינה וניקוי וכלה במרכז שיאצו לאוהבי המסאז'.

מרכז קניות? כן , אבל סמוך לאזורי המגורים, ממש ממש קרוב, יש עוד מרכז קניות אחד, שהוקם לפני כשנתיים – מרכז קניות ובילוי מהחדישים והמודרנים ביותר בעולם: ה־Roppongi Hills –רופונגי הילס.

 
   
  כאשר הגעתי ליפן לפני כ-8 שנים עדיין התאפיין האזור בבתים קטנים וישנים שגרו בהם מוותיקי טוקיו. אותו זמן, כבר החלה חברת מורי שבבעלות אחד מעשירי יפן בפינוי התושבים והבניינים האזור, במטרה לפתח ולהקים במקום את אחד הפרויקטים היקרים והחדישים ביותר בטוקיו.  
   
  הפרויקט מתאפיין ב-2 מגדלים מרכזייים רבי קומות, אותם סובבים כמה מגדלים נמוכים יותר לטובת מגורים. מרכז הפרויקט כולל את מגדל מורי, הכולל משרדים וחנויות. כמו כן כולל המרכז את בית המלון "גראנט היאט" , ארנה למופעים והצגות, וכן גן יפני מקסים .  
   
  רופונגי היילס מציע סיורים מודרכים למבקרים, הכוללים הסבר על הפרויקט בתוך כדי ההליכה לאורך המסלולים שעוברים בתוך המרכז .

באזור ניתן למצוא את מרבית המותגים המובילים ביפן ,לואיס ויטון, שאנל, מיקי מוטו, בוס – ואם עייפתם מלהסתובב (איך אם לא), נעצור להתרעננות בסטאר באק. בסטאר באק יש חנות לספרים ולעיתונים וניתן לעיין בהם ולהירגע. בקומה השנייה ניתן להשאיל סרטים ותקליטורים.

 
   
   

 
   
  אם חשקה נפשכם לדעת עוד פרטים על המקום , אני מצרף עבורכם את הלינק לאתר שלהם, מקווה בשבילכם שתיהנו מהסיור, ובשבילי – שהקיץ יחלוף במהרה.

סיונארה!

http://www.roppongihills.com/en/

 

 

 
 

עמוד הראשי

למעלה

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות ולתצלומים והם  על אחריות המפרסם בלבד