לעמוד הראשי

מאדטאו

צלוליט? לא אצלי... ואצלכם?

מאת: ד"ר מיכאל קונסטנטינובסקי

 זו שאלה טובה, מפני שהרבה אנשים, כולל אנשים שסוחבים על עצמם מחסנים של צלוליט, עשויים לומר שאין תופעה כזאת בטבע ו"צלוליט" הוא רק שם אופנתי של אותו שומן ישן. צלוליט הוא השם הפופולרי העכשווי שבו מכנים הצטברויות מסוימות דמויות מבנה גרגירי המופיעים מתחת לעור באזורי הירכיים, הישבן והכתפיים בקרב רוב הנשים. העור באותם מקומות של הגוף, מקבל - כתוצאה מאותן הצטברויות - מרקם דמוי קליפת תפוז, שעה שצובטים אותו בידיים.

אם תשאלו רופא אנגלי או אמריקני על הצלוליט, הם יצחקו לכם בפרצוף ויאמרו שתופעה כזאת לא קיימת. רוב הרופאים יגידו לכם ששומן היה, יהיה ויישאר שומן - ויש בסיס לטענות האלה, מכיוון שבשום ספרות רפואית, אתם לא תמצאו את המונח הזה.

המושג "צלוליטיס", המוכר מתחום הרפואה, והמצלצל כקרובו של הצלוליט , הוא למעשה שמה של דלקת רקמות הנגרמת עקב חיטוי לקוי של הפצעים, וזו כמובן בעיה רפואית רצינית, אלא שאין לה שום קשר לנושא הזה.

מחקרים שערכו רופאים בצרפת הוכיחו שהצלוליט איננו שומן רגיל, אלא מדובר בהצטברות על בסיס של שומן, נוזלים וחומרי פסולת שנותרו בגוף. הם טוענים שהצלוליט נגרם כתוצאה מהתקשרות של הורמונים נשיים עם מים ורעלנים. נוסף על הפגם האסטטי עלול הצלוליט, במקרים מוזנחים במיוחד, להביא להפרעות בריאות רציניות ביותר, וזו הסיבה שיש להתייחס לצלוליט בכובד ראש ולא רק כאל בעיה אסתטית.

*** ד"ר מיכאל קונסטנטינובסקי עוסק במשך כיותר מ- 20 שנה בתחום חקר הצלוליט ופיתוח פורמולות טבעיות לטיפול בבעיה. לאחרונה פיתח ד'ר מיכאל פורמולה מנצחת לטיפול יסודי ומדהים בבעיית הצלוליט. קרם הצלוליט של ד'ר מיכאל מראה תוצאות מיידיות אצל כל אישה כמעט, הסובלת מבעיה זו, זמן קצר לאחר מריחת הקרם והחדרתו בעיסוי מיוחד למקומות הסובלים מצלוליט. הקרם הוא 100% טבעי, עשוי מעשרה צמחי מרפא. התוצאות מדברות בפני עצמן.

 *ד"ר מיכאל קונסטנטינובסקי בעל ניסיון וותק רב בתחום הטיפול בצלוליט בשיטה מיוחדת של מסאז'ים, טוען שניתן להגיע לתוצאות מרשימות מאוד.

הרזיה ועיצוב גוף

מאת:ד"ר מיכאל קונסטנטינובסקי

למטופל מוצעת סדרה של טיפולים המסייעים בתהליך ההרזיה ולהצרת ההיקפים. הגישה היא אינדיווידואלית ובמהלכה אפשר להגיע בתוך זמן קצר לתוצאות מרביות.

הטיפולים לעיצוב הגוף הם בשיטה משולבת של אוריקולותרפיה (דיקור באפרכסת האוזן), אקופונקטורה, עיסוי אינטגרלי ועיסוי צלוליט עמוק, הכולל שימוש בשמנים אתריים ובקרמים מיוחדים להמסת שומן ולשיפור זרימת דם. בנוסף, המטופל מקבל הדרכה כיצד לבצע תרגילים לחיטוב הגוף, המבוססים על הרפואה הסינית עתיקת היומין ועל סודות הטאו.

הייחודיות שבשיטה מאפשרת למטופלים לשמור על הגזרה לטווח ארוך גם לאחר השגת התוצאות הרצויות. כל טיפול תלוי קודם כול בכוח הרצון ובמוטיבציה של המטופל לרזות ולשפר את אורח החיים שלו ואת בריאותו באופן משמעותי. לדוגמה, אחת המטופלות, גברת כבת 51, הורידה מהיקף הגוף ב - 4  ס"מ ווהשילה 8 ק"ג ממשקל הגוף בתוך 5 שבועות.

 
ד"ר מיכאל קונסטנטינובסקי הנו בעל תואר שני ברפואה וניסיון מעל עשרים שנה. הוא היה רופא הספורט של נבחרות לאומיות בהתעמלות אמנותית ובכדורסל נשים. התמחה באקופונקטורה, פסיכותרפיה, אוריקולותרפיה, ארומתרפיה, מחלות של מערכת העצבים, רפואת ספורט ורפואה סינית. במשך שנים רבות השתמש בכל סוגי המדיטציה להשגת תוצאות מרביות לנבחרות עילית בענפי הספורט.

 

לפרטים נוספים: לחץ כאן

         כתובת האתר מדטאו בשפה העברית:    http://medtao.area.co.il

של ד"ר מיכאל קונסטנטינובסקי

 

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות ולתצלומים והם  על אחריות המפרסם בלבד