לעמוד הראשי
 

השפע האלוהי והכסף-

תקשור: לחצו כאן

העם והמדינה - 

תיקשור ומדיטציה: לחצו כאן

תהליך החיבור לנשמה -

 מאמר ותקשור:לחצו כאן

למסר הבורא הקדום!

16.10.06 - תקשור לחצו כאן

 מסר הבורא הקדום  /שושנה דונאיה           26.12.06

 

 ילדי היקרים, ברוכים אתם, ברוכים ומבורכים. פעמיים כי טוב, ביום זה שיורד המסר.

 

ברוכים על זה שאתם קיימים, ומבורכים על ידי המלכות העליונה.

 

מלכות עליונה מבטאת עבורכם את העולם הרוחני - הנשמה שלכם, העצמי הגבוה שלכם.

 

אתם נמצאים בסיומה של תקופה מאוד אנרגטית ולא קלה. שנה שבה חוויתם גם מלחמה, שנה שבה חוויתם פחד וגם כעס, שנה שבה עלו כלפי מעלה כל התופעות המוקצנות - מצד אחד ביקרות, שיפוט ואלימות, ומצד שני- הרבה נתינה, הרבה אהבה.

 

חוויתם את שתי קצוות המטבע. חוויתם את היכולת לחיות בעולם הפיזי שנמצא במלחמה עם עצמו ומצד שני הרשיתם לעצמכם להמשיך בתהליך שלכם.

 

לפתוח עצמכם למהות העליונה שלכם.

 

שנת 2006 מסמלת את שתי הקצוות- השמונה ( 2006 מבחינה נומרולוגית = 8 ) שהוא הקושי כאשר האדם נמצא במדרגה התחתונה שלו, והשמונה - כאשר האדם מתחבר לעצמו וחוה את האינסוף שבו ∞

 

השנה החדשה - 2007 מחברת אתכם לתדר חדש. סיום של תהליכים. סיום של תקופה. סיום של בחירות.

 

ומצד שני- חיבור לנתינה. ליכולת שלכם להיות בשירות. בנתינה לכלל. הבחירות שלכם משתנות. אתם יוצרים סדר עדיפויות חדש. מסכימים למי שאתם. מביאים אליכם את האנרגיה הבריאתית החדשה. מתחברים לכוח הבורא שבכם. הדרך לברוא עבורכם ועבור כל האנשים היקרים לכם, עולם חדש של אהבה ויצירה. היא החיבור שלכם לעצמכם, לדרך הפנימית שלכם, שקוראת לכם להיות.

 

המשמעות החדשה של השנה החדשה היא היכולת להבין עד כמה אתם בוראים. אתם תחוו זאת בכל רגע. מחשבות מתגשמות. רצונות ומאוויים כמוסים עולים על פני השטח ומקבלים ביטוי. נפתחות דלתות חדשות.

 

 השפע נמצא לפתחיכם. רבים מכם חוו בשנה אחרונה מצוקה כלכלית - חלק מהתהליך של לעלות ממימד ה - 8 למימד האינסוף. הסכמה לראות את עולמכם מזווית ראיה אחרת גבוהה יותר.

 

אתם עוברים תדר. 2007 היא שנה שבה יגיעו מקומות מסוימים בכדור למשבר, ייווצרו מפגשים קיצוניים בין כוחות מנוגדים בכדור. ישתחרר המון כעס ופחד דרך נקודות אלה. חלק מאנשים יחוו זאת פיזית.

 

הבחירה העליונה היא הקוראת לכם, לעלות מעל התדר הזה של הפחד, להתחבר לעוצמה ולעצמי שלכם, לשדר את האהבה שבכם, את הידע והאור. הידע הוא תדר עילאי שיורד בימים אלה, לפתוח בכם את מרכזי המוח, לשחלף את היכולת להכיל יותר ידע. יותר אור. הידע הוא התדר אשר ישפיע בימים אלה. ההפתחות לידע יביא אליכם את היכולת להבין יותר מי אתם. זה אינו ידע שנלמד, זהו ידע קדום שמבקש לרדת ולחלחל דרך ההילה שלכם לתוך תאי העצב שבמוחות. הידע הזה מגלם בתוכו מהסודות הקדומים שהיו מנת חלקכם ושאותם בחרתם להסתיר שאותם בחרתם להגביל, על מנת שתוכלו לגלות את הידע הזה מתוך ההתנסות הפיזית.

 

גיליתם מקורות ידע חדשים בתוך עצמכם, רפאתם את עצמכם מתוך ההתנסות הפיזית אלמנטים רבים בתוככם. היום הידע העתיק מבקש להתחבר מחדש. ליצור את קו ההרמוניה בין החלק הרוחני והפיזי שלכם.

 

 ניתנת לכם היום מתנה, מתנה - פתיחת העין השלישית הקידמית - עין כחולה - סגולה יפיפייה נפתחת לכם. לראות את הדברים שמעבר בתוך החומר ומחוצה לו. היכולת שלכם לראות הילות ואנרגיות תפתח מחדש. אלה שיש להם כבר יכולת זו ישדרגו אותה כלפי מעלה. תינתן להם האפשרות לרפא דרך ראיה זו.

 

שקרת המין – נפתחת להכיל את אור הבורא הקדום. ליצירה. היצירתיות תפתח מאוד חזק. בדרכים רבות. האמנים שבכם יתחברו סוף סוף לכוח הבורא היצירתי בתוכם. ישוחררו הרבה אנרגיות שתקועות במשך עידנים. יביעו בתוכם ובעזרת האנרגיות החדשות את הרעיונות החדשים הפוריים ביותר. זהו תהליך של ניקוי שקרת המין העילאית של האנושות. האנרגיות שיעברו בתוכה ישחררו מתוכם חלקים של אמונות שגויות אמונות שנצברו שם מתקופות חשוכות בהיסטוריה של האנושות.

 

אתם תעשו זאת, האמנים שבכם. עליכם להתחבר בעוצמה רבה ובשמחה רבה ליכולת שלכם, דרך העשייה יתפרקו חלקים רבים בתוככם, ובתוך שקרת המין העילאית שלכם והכללית. האחרים- יפתחו יכולת זאת בתוך העולם הפיזי שלהם. רעיונות לעסקים חדשים יעלו מתוך סגירה של הרעיונות הישנים. הבנה היכן זה לא עובד יותר בשבילכם.

 

פתיחת העין השלישית תיצור ראיה חדשה, על חושית רחבה גם במערכות יחסים. סגירת קארמות בין אנשים. ההסכמה לסגירת הקארמות ויצירת הסליחה יאפשרו את התהליך. אנשים יזוזו מחייכם, אנשים שלא היה לכם נעים איתם ישתנו או יעזבו או שאתם תעזבו את המרחב שלהם.

 

תפתחו ערוצים חדשים. תהיו רגישים לאנרגיות. מקומות שיש בהם אנרגיות שליליות יגרמו לכם לעזוב שם. לבחור בכך. בשנה הזו עליכם לסגור את הקארמה עם המקומות האלה. יצירת אור ואהבה למקום תעזור לכם לשחרר את המקום.

 

הילדים שמגיעים בשנה הזו, הם ילדים יחודיים, מלאי אנרגיה של בריאה. הם באים לכאן כדי לברוא. הם משנים את התדרים בכל מקום שהם נמצאים. עליכם לשמור עליהם בילדותם, ליצור עבורם סביבה תומכת אנרגטית חיובית. הילדים האלה הם מלאכים בגוף. הם מביאים את התדר של המלאכים האנושיים ברמה מעודנת והגבוהה ביותר. קבלו אותם באהבה ובשמחה. התחברו למלאך האנושי שבכם. היו ראויים למתנות אלה על ידי האהבה לעצמכם.

 

שחררו ילדי בימים אלה את הכעס והביקורת על עצמכם. רפאו את עברכם. השתמשו ביכולתכם. שמעו את קול האהבה בתוך נפשכם התברכו בי ילדי כי מבורכים אתם. שפעת השפע, השמיעה העליונה, מלכות של אור ואהבה מברכים אתכם. שלמים אתם ומושלמים כפי שאתם, ברכו את עצמכם והיו מבורכים.

 

המון אהבה, הבורא העליון הקדום.

תודה.

 

 

שושנה דונאיה

 

הילרית, מתקשרת, מאסטר לרייקי, קרונה וסייקם - מטפלת בחיבור לנשמה, עבודה על הגוף הרגשי, ניקוי טראומות בגלגולים, חיבור לזוגיות – בעזרת המלאך רפאל והמלאך מיכאל, חיבור לבורא- קוד הנשמה.

מדריכה קורסים בנושאי הרמוניה, תיקשור, הילינג- תהליך מדהים של לימוד החיבור לנשמה, וחיבור לזוגיות.

 

 על הסדנאות ולפרטים נוספים

 

טל': 09-7687422

 

 

ואתרים: www.metaplim.co.il/harmony

 

 www.ima-adama.co.il/home/harmony

 

 

 

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם על אחריות המפרסם בלבד