לעמוד הראשי

בס"ד

קריסטלים

מאת: דפנה ביסמוט

 

טיפול בקריסטלים

ההתעניינות שלי בקריסטלים הייתה כאשר חיפשתי דרך לעזור לעצמי.

הקריסטלים הם גבישים שברובם נוצרו באדמה תחת חום ולחץ מכילים בתוכם מינרלים שונים.

לאורך ההיסטוריה ישנם עדויות רבות על השימוש בקריסטלים והשפעותיהם.

בתקופות האנטלנטיס, מצרים, רומא, בתקופת התנך – הכהן הגדול שענד את אבני החושן כהגנה פיזית בזמן עבודתו עם האל.

 

השימוש בקריסטלים היה למטרות ריפוי ממחלות,טיפול בנפש,במניעה מפגיעות, כתכשיטים. ברפואה כיום משתמשים גם באבקות הקריסטלים כחלק מייצור תרופות שונות.

 

ישנם אנשים שעומדים ליד קריסטלים מרגישים תחושות של חום,כאב,רוגע ולא מבינים מדוע. החוסר שנמצא בגוף-נפש בזמן נתון מושך את האדם אל הקריסטל שהמאפיין שלו הנו החוסר המשלים את הגוף והנפש. אנרגיית הקריסטל משתלבת עם אנרגית הגוף-נפש שלנו ומשלימה אותה.ישנם אנשים אחרים שייקחו את הקריסטל כי אין להם מה להפסיד,אבל יודו בהמשך שזה מדהים עד כמה שזה עזר להם.

 

בחירת הקריסטל נובעת מהצורך להשלים את האנרגיה החסרה בנו. מדהים איך אנשים הסובלים מאנמיה יבחרו בקריסטל מסוג המטייט. ההמטייט ידועה שהיא מסייעת בבעיות דם ובאנמיה. אנשים שנותנים מעצמם יותר מהדרוש יבחרו לרוב בקריסטל הרוז-קוורץ. זהו קריסטל האהבה המחזק את הבנה והאהבה. היא טובה ומאזנת את מי שנותן מעצמו ללא הגבלה. הרובי למשל ניתנת לבעיות פוריות ולשמור ההריון. הרבה נשים ציינו שלאחר שענדו או החזיקו את הרובי נקלטו להריון או שלידתם עברה בקלות יחסית.

 

ההתחברות לקריסטל צריכה להכיל אמונה שנוכל לטפל בעצמנו ולהבין מתי היא סיימה את תפקידה. ישנם מיקרים שהקריסטל הולכת לאיבוד, נשברה-זה מסמל שהקריסטל "עשתה את שלה" וטיפלה בבעיה. לפעמים התפוצצות הקריסטל מונעת אסון, לדוגמא לכך הנה המלכית שנשברת מונעת אסון מתאונות. לרוב קריסטלים שנשברו יש לקוברם באדמה.

 

טיהור הקריסטל חשוב מאוד לפני השימוש בו. הטיהור יכול להתבצע בשטיפה במי ברז, בהנחתה לאחר השטיפה מול השמש או הירח. קריסטלים ששימשו לטיפול בסרטן הטיהור שלהם יהיה בקבירתם באדמה לתקופה ארוכה או לתמיד תלוי ברגשות האדם, וזאת לאור האנרגיה השלילית שהקריסטל לקחה על עצמה.

 

ניתן להשתמש בקריסטל כתכשיט, מתחת לכרית, בבית, בכיס, במדיטציה. תלוי במטרה ומהות הקריסטל.

 

 מדיטציה עם הקריסטל -

 

את המדיטציה עם הקריסטל אני מעבירה בחיבור עם הצקרות. הצקרה היא מרכז אנרגטי. קיימים 7 מרכזים עקרים בגוף שערוכים לאורך עמוד השדרה ופועלים באיזון אחד עם השני. חסימה או חוסר איזון אנרגטי משפיע על התפקוד של האיברים שמקושרים לצקרה הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית רוחנית. לכל צקרה יש את הצבע שמאפיין אותה ואת התדר שלה.

 

בערב הזה בחרתי עבורכן את הרוז קוורץ. זו אבן קריסטל מאוד נפוצה הקשורה לצקרה הרביעית, צקרת הלב. איזון בצקרה זו יתבטא בנדיבות, ביטחון עצמי בנתינה ובמה שישי לי וביכולת לקבל. חוסר איזון יתבטא בקינאה וחוסר ביטחון.

 

הרוז קוורץ-בעלת הרכב כימי SIO2, מקורה מהודו ובאזור דרום אמריקה.

 

היא קריסטל מאוד פופולרית בגלל תחושת הרוגע שהיא מקנה וצבעה העדין. היא ידועה כאבן האהבה. כמאזנת אהבה, נתינה מתוך תחושת ביטחון שמה שניתן יחזור אלי בחזרה – בקבלה. היא מחזקת הבנה,יצירתיות. היא מנקה טראומות שנשארות באיזור הלב ומעמיסות עליו. יכולת הניקוי שלה נובע מהעובדה שהיא ממשפחת הקוורץ. הרבה מאמינים שבנשיאת האבן תפתח האהבה, מציאת האהבה המתאימה.

היא מתנה נהדרת לכל אחד-כי מקורה מהאהבה.

 

 

"פרפרים המרחב רוחני" בהנהלתה של דפנה ביסמוט

מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית, בעלת ניסיון רב.

מתמחה בתקשור, פתרון חלומות, אנרגיות ואיזון צ'אקרות, דמיון מודרך, שיחזור גלגולים,

 בעיות קשב וריכוז בילדים (AD.HD, קריסטלים; מטפלת בגוף ,בנפש ובבעיות מחיי היום יום

 

טלפון: 08-8674358    054-4515930

 

אתר הבית של פרפרים המרחב הרוחני:

 

www.ima-adama.co.il

 

 

 

   
     

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם על אחריות המפרסם בלבד