לעמוד הראשי
 

השפע האלוהי והכסף-

תקשור: לחצו כאן

העם והמדינה - 

תיקשור ומדיטציה: לחצו כאן

תהליך החיבור לנשמה -

 מאמר ותקשור:לחצו כאן

 

ילדי האינדיגו

מאת: שושנה דונאיה

 

למה אינדיגו? מאין בא השם ?

 

חלק מהמאמר ע"פ סיפרה של ד"ר דורין וירטו/ "מזון ודרכי טיפול בילדי האינדיגו."

 

הילדים היום שונים, מציבים אתגרים רבים יותר, אינטליגנטיים יותר, נוטים יותר להתעמת, אינטואיטיביים ורוחניים יותר ולפעמים גם אלימים יותר.

 

ילדים אלה נקראים ילדי האינדיגו.

 

השם ילדי האינדיגו נוצר ע"י מורה ויועצת בשם ננסי אן טאפה.

 

ננסי חקרה את צבעי ההילה האנושית ואת משמעותם כחלק מהכשרתה כמטפלת.

 

ב- 1982 כתבה את הספר : " הבן את חייך דרך הצבע".

 

ננסי סיווגה תכונות אנושיות ודפוסי התנהגות בהתייחס לצבעי השדה האלקטרומגנטי של האדם – ההילה. אחרי מחקר ממושך יצרה ננסי פרופיל פסיכולוגי מדויק למדי עפ"י צבעי ההילה.

 

אחת התופעות שעמדה עליהן היה הצבע כחול עמוק שנראה אצל כ- 80% מהילדים שנולדו אחרי שנת 1980. היא קראה לצבע הזה אינדיגו.

 

סיבה נוספת לשם נותנת ד"ר דורין ויטרו – ד"ר לפסיכולוגיה ,פסיכותרפיה ומדריכה רוחנית . היא מחלקת את ההיסטוריה ואת אופי הדורות עפ"י השקרות. (השקרות מתקשרות לנושאים שהן מייצגות).

 1. אנשים בשנות ה- 50,הדור שאחרי מלחמת העולם השנייה- הנושא היה ביטחון . אנשים נישאו מוקדם ונשארו באותו מקום עבודה כל חייהם. הביטחון היה חשוב. גישה זו מתקשרת לשקרת ה"יסוד" או השורש שממוקמת בבסיס עמוד השדרה וצבעה אדום.

 2. בשנות ה- 60 וה- 70 האנשים הצעירים התעניינו בהשגת תענוגות גופניות בעזרת סמים מין ורוקנרול התנסויות כאלו מתקשרות לשקרת המין הכתומה.

 3. הדור שנולד בשנות ה- 80 התמקד בצבירת רכוש ועוצמה. נשים לבשו חליפות עסקיות גבריות, אנשים צעירים נכנסו לחובות גדולים וקנו רכוש ומכוניות כדי להרשים. דור זה מתקשר לשקרת מקלעת השמש הצהובה.

 4. בשנות ה- 90 החלה המהפכה הרוחנית . עניין חדש זה ברוחניות מתקשר לשקרת הלב .

 5. לקראת סוף שנות ה- 90 שאפו אנשים רבים להשיג עצמאות כלכלית, כניסה לבורסה, עבודה כעצמאיים, התגברות האינדיבידואליזם. החלה מגמה של ארגון מחדש של החיים – עזיבת מקומות עבודה לא בריאים או מערכות יחסים , ונקטו יוזמות שתאמו את נטיותיהם , שינויים אלה מתקשרים לשקרת הגרון ולנושא אמת ויושר בתיקשורת.

 6. בעקבות המהפכה הרוחנית של שנות ה- 90 החלה התעניינות בתופעות על טבעיות והתעצמה עם תחילתו של המילניום. בפעם הראשונה נכתב בעמודים הראשונים של העיתונים על מדיומים כמו ג'ימס ואן פראה, ג'ין אדוארד , סילביה בראון ועוד. סרטים כמו "החוש השישי" ותוכניות טלוויזיה כמו "מלאך נגע בי "עסקו בגילוי המלאכים , רוחות שנלכדו במישור הארצי ובחיים לאחר המוות. עניין זה מתקשר לשקרה השישית המכונה העין השלישית- שצבעה סגול וכחול כהה אינדיגו. ואלה הילדים שנולדו בשנות ה70 וה90.ילדי האינדיגו.

 7. (מניסיון שלי היו הרבה ילדי אינדיגו שנולדו גם לפני השנים הנ"ל,ניתן לבדוק זאת בתיקשור. בתקופות הקודמות הם היו מעטים ובתקופה שמשנות ה70 הם החלו להגיע במסות גדולות. ילדי האינדיגו שחלק מהם היום בשנות השלושים שלהם, הם ההורים לילדי הקריסטל.

 

 מהם תכונותיהם של ילדי האינדיגו ?

ילדים אלו שנולדו מאמצע שנות ה- 70 ועד היום מכונים ילדי אינדיגו.

 

אלה ילדים שניחנו בקליטה על חושית ומקבלים יכולת זו ואת הידע שלהם כדבר מובן מאליו. הרמה הרוחנית שלהם גבוהה מאוד. הרבה ילדי אינדיגו ניחנו בכישרון אומנותי.

 

אצל ילדי האינדיגו – האונה הימנית היא האונה הדומיננטית. והאומנות קשורה לאונה הימנית. הם ניחנו ביצירתיות ופחות ביכולת למידה שעליה מופקדת האונה השמאלית.

 

רבים מהם ניחנו בעומק רגשי וברגישות גבוהה לבעיות של אחרים. הם עוזרים לילדים אחרים ומייעצים להם.

 

 הם טלפתיים- הם רגישים ומודעים למחשבותיהם ולרגשותיהם של אנשים אחרים הם רגישים מאוד לשקרים או לחוסר יושר אצל אחרים. יש להם גלאי רוחני – אי אפשר לשקר להם הם יטיחו זאת בפניכם ויתנהגו בתוקפנות או בהתבודדות.

 

רגישות זו מתקשרת ליכולת הקליטה העל חושית המופלאה שלהם.

 

יש להם נשמה בוגרת, הם שונים אלו ילדים טבעיים בעולם לא טבעי לחלק מהם זהו הגלגול הראשון בכדור הארץ ולכן המערכת החיסונית הפיזית והרגשית שלהם אינה מסוגלת להתמודד עם הרעלים שבמזון, במים , באוויר, לחומרי הניקוי, תאורה מלאכותית ולשקר שמסביב.

 

יש להם רצון חזק, הם יוצאי דופן והם קובעים לעצמם כללים משלהם.

 

בבית חולים המלכותי באדינבורו שבסקוטלנד – חקר ד"ר דיוויד ויקס כ- 1100 ילדים "משונים אלה" ומצא אצלם 3 תכונות עיקריות :

 1. רצון חזק.

 2. חוש הומור.

 3. דמיון יצירתי.

 

 הוא מצא "שיוצאי הדופן" נוטים להיות אנשים עליזים, אידיאליסטים ומלאים ברעיונות איך לשפר את מצב העולם ומכוון שהם עסוקים בהם – הם אינם מתפנים לסדר את מיטתם.

 

רבים מילדי האינדיגו מוגדרים כילדים שסובלים מבעיות קשב וריכוז והיפראקטיביות.

 

אך לא הם המופרעים אלא העולם שבו הם חיים הוא המופרע.

 

משום שהוא לא טבעי ויש בו חוסר יושר רב. בעולם המודרני – אנשים משקרים לעצמם ולאחרים, אוכלים מזון מעובד ונושמים אוויר מזוהם! עובדים בעבודה שהם שונאים ומתעלמים מתחושת חוסר הסיפוק שמקננת בהם.

וכשהם מוצאים את עצמם לא מסוגלים להתמודד עם המצב הזה הם מתנתקים.

 

אחד הדברים שילד כזה אמר – "אנחנו באמת סובלים מהפרעות קשב, ההורים שלנו, המורים שמהם אנחנו זקוקים להדרכה – אינם מקשיבים לנו".

 

לילדי האינדיגו יש רמת משכל גבוהה, יצירתיות ונטיה ליטול סיכונים. ומכוון שהמערכת אינה מקשיבה להם – הם יוצרים מצבים שיכריחו את המערכת להקשיב להם הם באו לשנות את המערכת.

 

 

שושנה דונאיה

 

הילרית, מתקשרת, מאסטר לרייקי, קרונה וסייקם - מטפלת בחיבור לנשמה, עבודה על הגוף הרגשי, ניקוי טראומות בגלגולים, חיבור לזוגיות – בעזרת המלאך רפאל והמלאך מיכאל, חיבור לבורא- קוד הנשמה.

מדריכה קורסים בנושאי הרמוניה, תיקשור, הילינג- תהליך מדהים של לימוד החיבור לנשמה, וחיבור לזוגיות.

 

 

 על הסדנאות ולפרטים נוספים

 

טל': 09-7687422

 

http://www.metaplim.co.il/a.asp?p=2072

 

ואתרים: www.metaplim.co.il/harmony

 

 www.ima-adama.co.il/home/harmony

 

 

 

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם על אחריות המפרסם בלבד