לעמוד הראשי
המוסיקה חוצה גבולות ומקרבת את הלבבות
 
 

*

הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה

 תל-אביב

ע"ש לין ותד אריסון

 

רח' שטריקר 19

 טל' 5466228, פקס' 6055169

 

 isracon@bezeqint.net

 

 

 
 

*

רסיטל לקול ופסנתר 

קרן דוידוביץ' - סופרן

איוון מורלי - פסנתר (איטליה)

הרסיטל התקיים במוצאי שבת ה - 26.8 בשעה 21:00 בקונסרבטוריון למוסיקה בתל-אביב ברחוב שטריקר 19. בתוכנית : יצירות לקול ופסנתר ולפסנתר סולו מאת המלחינים: מוצארט, ברהמס, שומן, שופן, שטראוס, פוצ'יני, זונדהיים, גרשווין ועוד.

על המבצעים:

קרן דוידוביץ' - סופרן

ילידת תל-אביב, החלה את לימודי המוסיקה בקונסרבטוריון למוסיקה ע"ש טד הריסון בתל-אביב בנגינת פסנתר בהדרכת מדלן אופהויזר. כמו כן שרה במקהלת הקונסרבטוריון בת-קול בניצוח ענת מורג משך 10 שנים. למדה במגמת המוסיקה של תיכון עירוני א' בהדרכתה הקולית של רובין וייזל-קפסוטו, וכסולנית מקהלת המגמה בניצוח תמיר חסון. המשיכה את התפתחותה הקולית בהדרכת דפנה כהן-ליכט, וכן בהדרכת תמיר חסון. למדה שנה באקדמיה למוסיקה בתל-אביב עם הפרופ' מירה זכאי ואף נבחרה לשיר כסולנית עם תזמורת ומקהלת האקדמיה בניצוח אבנר איתי. המשיכה את לימודיה בקונסרבטוריון ע"ש כרוביני בפירנצה, איטליה בהדרכת הזמרת מרתה טדאי. השתתפה בהפקות הקונסרבטוריון בשיתוף בית האופרה בפירנצה, בין היתר הפקות של אופרות בנות זמננו.

 מגיל 17, מדי קיץ, משתתפת בסדנת האופרה הבינלאומית המתקיימת בתל-אביב בכיתות אומן, הפקות אופרה וקונצרטים. בפירנצה השתתפה בסדנא בהדרכתו של הפסנתרן ארווין גייג' בתחום הלידר כחלק מדואו עם הפסנתרן איוון מורלי.

זכתה במלגת קרן שרת ומלגות מטעם המכון הישראלי לאמנויות השירה (IVAI).

איוון מורלי - פסנתר

נולד בסיינה, איטליה. למד כינור בהדרכת פביו זינגוני ופסנתר בהדרכת פרנקו זינגוני. סיים את לימודי הקונסרבטוריון בסיינה והמשיך את הכשרתו בסדנאות הקיץ בבלונו. סיים בהצטיינות את בית הספר הגבוה למוסיקה באימולה בהדרכת פייר נרצ'יזו מזי - 3 שנות לימוד במסלול המוסיקה הקאמרית שבמסגרתם התמחה בדואו פסנתרים. השתתף בכיתתו של רולנדו רוסו למוסיקה קאמרית בקונסרבטוריון בפירנצה. מאוחר יותר למד בסיינה עם סרג'ו קורביני ג'אז ועם פולביו פייטרמלה הלחנה. השתתף בסדנא בהדרכת ארווין גייג' בתחום הלידר כחלק מדואו עם זמרת הסופרן קרן דוידוביץ'.

ניגן בקונצרטים רבים כסולן וכחלק מהרכבים קאמרים. בין היצירות אותן ביצע: הקונצ'רטו בפה מינור מאת באך עם התזמורת "אסטרו ארמוניקו" בניצוחו של סטפנו צ'נצ'טי. משנת 1996 מלמד בבית הספר למוסיקה "פנטגרמה" בסאנג'ימינינו: פסנתר, כינור, הרכבים קאמרים ומקהלה.

בשנתיים האחרונות שר במקהלה של בית הספר למוסיקה של פייזולה בניצוח פאביו לומברדו איתו החל לקחת שיעורי ניצוח בשנה האחרונה. במקביל לשירת המקהלה לוקח שיעורי פיתוח קול עם הגברת לוצ'יה מצאי.

 

 

כי מוסיקה זה "שטריקר"

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות, הכתבות, המאמרים, היצירות והתצלומים המתפרסמים בירחון (באתר) זה והם על אחריות במפרסם בלבד.