לעמוד הראשי

בס"ד

 

 

שיחזור גלגולים – כמכונת זמן אנרגטית

מאת :דפנה ביסמוט

 

שחזור גלגולים - נושא המעסיק רבים מאיתנו אולם קשה מאוד להגיע בו לעומק הדברים. לדוגמא שאלות שרבים לעיתים מתחבטים בהם:

 

איך משוכנעים שהתהליכים והמראות שחווים בתהליך השחזור הם "אמיתיים"? למה קיים תהליך של שיחזור?למה הוא נועד ומשמש? מהי נשמה? ממה מורכבת הנשמה? למה אנו חווים חוויות חוזרות ? מה אנו יודעים על הנשמה? ומה הנשמה יודעת עלינו? מושג הנשמה התאומה – האם קיימת נשמה כזאת בעולם וכיצד מזהים אותה?

 

על השאלות הללו אנסה לענות במאמר זה.

 

הרבה לפני לידתו של האדם ואפילו לפני תהליך ההתעברות קיימת החלטה האם להיוולד. באותו רובד או "מקום" אנרגטי של ישויות אור ומדריכים ישנם ומתקבלות החלטות האם להיוולד מחדש בגוף פיזי ולעבור שוב תהליכי חיים מחדש.

 

במציאות היום יומית שלנו כבני אדם אנו מתקשים להבין ולקבל את ה"מקום" האנרגטי הנ"ל. בתהליכים מובנים כגון מדיטציות אנו מסוגלים להיפגש עם "המקום" הזה. אנו חשים את האנרגיות, המדריכים הרוחניים ואת המסרים.

 

הנשמה כמכלול מכילה בתוכה רצף אירועים וחוויות מכל תקופות חייה השונות. כפי שבעולמינו הפיזי והגשמי יש תקופות התפתחות שונות בחיינו כך גם לנשמה יש שלבי התפתחות שונים בעולמה. הנשמה מתפתחת באמצעות הלמידה והחוויות שהיא חווה בחייה בגוף הפיזי. לכן עליה לחזור למספר גלגולים לא מוגדר בכדי להתפתח ולעלות ברמה האנרגטית. מדריך רוחני הינו נשמה שסיימה את מסלול חייה ומשמשת כמדריך לנשמה שחיה בעולם הפיזי.

 

נשמה החוזרת לחיים האלו מחליטה מי יהיו הוריה, מה יהיה מסלול חייה, מה יהיו התיקונים שלה בעולם החדש.

 

ברגע הלידה וחדירת הנשמה לגוף הפיזי נדחקים לרובד פנימי כל הזיכרונות והחוויות מגלגולים קודמים. הדבר מאפשר לאדם שנולד לעבור את מסלול חיו בלמידה והתנסות חדשים בהווה. בהמשך חייו הנשמה מודרכת לתיקון ומימוש מטרותיה. ברגע ההתגלות של החוויות החוזרות נפגשים האירועים מתקופה קודמת להווה וכאן למעשה מתחיל תהליך התיקון כאשר באמצעות טיפול בשחזור ניתן להשלים את תהליך התיקון.

 

לאחר הלידה הקרמה מהווה גורם חשוב בהתפתחותנו הרוחנית ומהווה אנרגיה המניעה את האדם לשינויים בחייו ולתיקונים בחייו. הקרמה אינה מציינת את הסבל אלא את ההתמודדות ואת ההחלטות החשובות שעלינו לקחת בחייו. רבים האנשים הטועים וחושבים שקרמה זה הגורל ואינם מבינים שקרמה אינה מציינת סבל וכאב אלא למידה דרך ההתנסות. ישנם תקופות בחיינו שבהם אנו קופצים מדרגה מעין עלייה לכיתה בשכבה גבוהה יותר. סיום תקופות אלו הוא משמעותי בגלל הלקחים וההתנסויות והם הם שיקבעו את ההתקדמות שלנו לתקופה הבאה. לעיתים בחלק מחיינו קיימת תחושה של "תקיעות" ושדברים לא זזים.משהו בתהליך הקודם לא הושלם עד תום ומתלווה לכך תחושה שלא הספקנו ורגשי אשמה. כפי שתקופת הילדות בונה את תקופת הבגרות ותקופת הבגרות בונה תקופה אחרת כך אנו יוצאים לתקופה החדשה עם לקחים חיוביים וכוחות אנו עולים לכוון מימוש המטרות שלנו - מטרת הנשמה.

 

לפני טיפול בשחזור גלגולים האדם חייב להיות מודע מאחר שאדם מודע, יודע להכיל את זיכרונותיו, יודע לתרגם רגש למעשה, יודע לכוון עצמו לתיקון מעשיו. השחזור נועד לגרום לאדם המודע לראות את התהליכים/התנהגויות בעיתיות/חוויות שלא פורשו כהלכה/רגע המוות ולהסיק מכך מסקנות לגבי חייו אלו. המסקנות מהשחזור הם חווייתיות ומשפיעות על שורש הנשמה שלנו בחיים אלו ובבסיס שנמצאה ברבדים הגבוהים ויתר.הם כמו alt+cnt+del במחשב.המחיקה הזו מעלימה שאריות, ונותנת חותם חיובי הלאה בחיינו.

 

אדם שמודע יודע לקבל את הצורך לראות בנבכי תת מודע.הוא לא מפשפש בחייו אלא מטפל במאגרי החוויות שלו וסוגר מעגלים רגשיים עם אנשים/מקומות ובכך מתעל את הנשמה.הוא מאפשר לנשמה לטפל בדברים חזקים יותר, ביכולת לקבל, ביכולת להיות סבלני, ביכולת לתמרן את חייו לא על חשבון עצמו ואחרים. כל היכולות הללו לא באים מעצמם אלא מעבודה עצמית, ומיכולת הקשבה פנימית. היכולת לקחת "אקמול אנרגטי" ולקחת את הזמן שיש מבלי לבקש את התוצאות מיד עכשיו.

 

להלן ברצוני להביא דוגמה מאחד הטיפולים בשחזור גלגולים ותוצאותיו:

 

מטופלת חוותה תחושה שידידה שנפטר ,היה בחייו ידיד נפש, מלווה אותה גם ביום וגם בלילה בשינה. בקשתה הייתה להבין למה הוא מטריד אותה לאחר פטירתו.

 

היא ניסתה להבין את משמעות התחושה המלווה אותה יום וליל מאחר שהדבר הפריע והציק לה בתפקודה כאם וכבת זוג בחיי היום יום. בתהליכי השחזור היא חוותה שאותו ידיד שנפטר היה למעשה בחייו הקודמים בעלה,בן ואח תאום. המשותף לכל אותם חוויות היה בתחושת הפרידה בטרם עת לדוגמא בתקופת הקשר כאח תאום שנפטר בטרם זמנו - כבוגר הם נאלצו להיפרד מסיבות מסוימות ומאחר שהיא לא הייתה ברגע המוות היא לא הצליחה להשתחרר ממנו. הקושי היה בחוויית הפרידה בטרם עת. כאשר הידיד "נפטר בטרם זמנו" כבחור צעיר, המטופלת חוותה צער עמוק ואשמה שהיא לא הצליחה להיפרד ממנו,ולחיות איתו בחיים האלו כמו שהוא ביקש . היא הייתה מודעת לכך שהוא אהב אותה כל השנים וויתר על הזוגיות הזו כי היא בחרה באחר. רק לאחר שהוא נפטר התאחדו לה בחוויה אותם רגעי הפרידה בהווה ובשחזור קודם. זה מה שגרם לה לרצות "לראות ולהרגיש" אותו גם במותו. בכך היא זימנה את האנרגיה שלו מלמעלה והתחברה אליו לא במודע.

 

כיצד ניתן לטפל במצב של שילוב אירועים מגלגולים קודמים בהווה? בכל שחזור נעשה תהליך מתקן. בתהליך אנו לא משנים את המציאות מאחר והיא כבר הייתה.השינוי הוא בעוצמת החוויה של המטופל. לדוגמא בטיפול שבו כאחות תאומה של אותו נפטר בחיים אחרים, היא למדה לחזק את בריאותו ולאפשר לו לחיות. ובמקרה שהוא היה בנה היא למדה לקבל את הפרידה שלהם ולהודות על החיים שהיו להם ביחד.

 

בתהליך המטופלת למדה "לקבל" את המוות ולשחרר אותו למקום שבו היא הסכימה שטוב לו שם. חלק מהשחרור היה גם בתהליך דתי של תיקון נשמות.

 

בעקבות דוגמה זו הייתי רוצה להסביר מהן "נשמות תאומות"?

 

כמו שהוסבר לעיל בסיס הנשמה מכיל בתוכו את כל החווית מחייה הקודמים.

 

הנשמה שנמצאת בגוף הפיזי היא רק ניצוץ מאותה נשמה אחת ומכילה בתוכה גם ניצוצות מנשמות אחרות. מאחר ולנשמה ישנן מטרות בעולם הזה נוצרת נשמה חדשה המכילה בתוכה את אותן מטרות מתוך מכלול בסיסי נשמה. מכאן הצירופים שנוצרים לנשמות שנולדות לעולם הזה יש חלקים זהים בנשמות אחרות.

 

מאחר והמרכיבים של הנשמה שנולדת משתנים מגוף לגוף אנו מוצאים את עצמנו בחיים הללו לא מעט מזדהים/אוהבים/ מתחברים עם אנשים שמוכרים לנשמה שלנו. טוב לנו ביחד ואנו מלמדים ומכבדים אחד את רעהו. ישנם זוגות שחוזרים לחיים הללו שוב כזוג ואילו קשרים אחרים מקבלים משמעיות אחרות בצירופים אחרים כגון אב מקבל את אימו בגלגול קודם כילדתו. וגודל הצירופים כגודל המטרות והסיבות להיוולדות.

 

 

"פרפרים המרחב רוחני" בהנהלתה של דפנה ביסמוט

מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית, בעלת ניסיון רב.

מתמחה בתקשור, פתרון חלומות, אנרגיות ואיזון צ'אקרות, דמיון מודרך, שיחזור גלגולים,

 בעיות קשב וריכוז בילדים AD.HD, קריסטלים, מטפלת בגוף ,בנפש ובבעיות מחיי היום יום

 

טלפון: 08-8674358    054-4515930

 

אתר הבית של פרפרים המרחב הרוחני:

 

www.ima-adama.co.il

 

 

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

 

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם על אחריות המפרסם בלבד