לעמוד הראשי
 

עידן המלאך ילדי האינדיגו

 

עידן האינדיגו המלאך המסטר והאדם

מאת: אדית דניאל

 

ילדי האינדיגו מציינים את תחילתו של "עידן ילדי מלאך אדם" – תבונה עזרה לזולת ואהבת אדם ללא הפליה ודעה קדומה, עידן שמחייב אותנו ללמוד מהם להגיש עזרה לזולת, לתת ולחלוק את הטוב שלנו אם אנשים נוספים. בפתחו של עידן זה אנו רואים מתרחשות תהפוכות אדירות על כדור הארץ: הוריקנים, סופות, טביעות של מדינות, ערים ואלפי אנשים שמוצאים את מותם בצורה מפתיעה, ולצידם אלפי אחרים נשארים חסרי כול, נזקקים לעזרה. לא במקרה הכול קורה עכשיו, ולא רק החור שבאוזון צועק הצילו ואיתו מיליוני אנשים. גם ילדים אלה, מורי הדרך בעידן החדש, שמצוידים בכלים ובאינטליגנציה מתאימה כדי לשקם את ההריסות שעוד ייווצרו צועקים, אך קולם מושתק ברגע שהוא נשמע. האמת שיוצאת מפיהם מכה חזק מדי בסלע והאנשים לא רוצים לשמוע או לדעת את האמת. היא מצליפה להם ישר בפנים , בטעויות שלהם. בחולשות שלהם, בעיוותים.

אך מה יקרה אם נמשיך להשמיד את היכולת המולדת הזו שלהם על ידי אמצעים כימיים כמו ריטלין, מה יקרה לאותם ילדים שיאובחנו בטעות כאוטיסטים, כבעלי בעיות התפתחות למידה ותקשורת והפרעה התנהגותית? מה יקרה אם נמשיך לכתר אותם בכותרת שלילית שמתנגשת עם האני הכי עמוק והכי פנימי שלהם, עם הידיעה הפנימית הנכונה באשר למי שהם באמת נולדו להיות. האם בצורה הזאת נוכל לעזור להם להביא לעולם את הכישורים המיוחדים שלהם, שנועדו לשרת בסופו של דבר את האנושות? מניסיון אישי שלי, אנורקסיה ובולימיה הם רק עוד כלים שדרכם צעקה זו נצעקת ללא קול, צעקה של נשמות שדוכאו, צעקה שמנסה לשים בכוחות האחרונים של קיום את הצורך בגבולות: כאן אני מתחיל וכאן הגוף שלי והנפש הם שלי, וכאן אני נגמר.

יכולתם להסתמך על תקשורת אל-מילולית שמתרחשת מתת מודע של אדם אחד לתת מודע של אדם אחר, אפילו משני קצוות של העולם היא יכולת שהופכת אותם למצילים אנושיים שנמצאים בכל רגע ובכל זמן לעזרת הזולת, שנמצא במצוקה ושאת צעקותיו הפנימיות הנשמרות בבטן אנחנו לרוב לא שומעים. ילד אינדיגו ישמע אותם ויפעל לשינוי המצב על ידי הגשת עזרה בזמן.

כשאנו, ילדי האינדיגו מדברים על גלגולי נשמות ועל מה שקרה לנו בגלגולים האחרים, זה בגלל שאנו מודעים לכך בצורה ברורה, לתקשר עם העולם שמעבר, לקבל מסרים ופתרונות למצבים דרך עולם החלימה שבו, אנו, ילדי האינדיגו, מודרכים לגבי המציאות הסובבת ולגבי האנשים שזקוקים לעזרה. החלום הוא כלי שימושי בעולם האינדיגו, ממשי ומקביל בצורה חסרת תחליף למציאות הרגילה.

אך בצד הדברים הנפלאים קיימת סכנה גדולה שמתבטאת בסוג ראיית עולם פנימית, שאיתה נולדו, ששונה בהבנתה את העולם משאר בני האדם: ראיית עולם שאיתה מצויד ילד זה היא פתוחה ורחבה ומסוגלת להכיל בתוכה את כל גוני הקשת של הטוב והרע, לדוגמה: נערה שמגיע אלי לתהליך הומאופתי מספרת: אני מיודדת אם הרבה עבריינים, אין לי בעיה להבין אותם, אני אוהבת אותם ומקבלת אותם בדיוק כפי שאני אוהבת ומקבלת כל אדם אחר ורוצה לעזור להם.

זוהי דוגמה שמראה עד כמה ההתייחסות אל בני האדם מגיעה ממקום נקי, שלא יכול לאבחן ולראות שיש באדם שממול סוג של רוע, ולכך מתווספת נקודה נוספת בסיסית ועיקרית ,שמרכיבה נשמה זו, והיא הרצון לעזור ולתת לכל אדם וחי. עוד תכונה מעניינת שמרכיבה את ילד האינדיגו היא התחושה שהוא גדול יודע ומבין הכול ויכול לשאת על כתפיו את כל העולם – במין שלמות פנימית שאומרת לו שהוא תמיד ינצח ויועיל לזקוקים לו. האוצר אכן מתגלה בילדים אלו כבר בשלב מוקדם בחייהם. כבר כתינוקות בני חודשים אחדים הם מאוד תקשורתיים ומנהלים את כולם. העיניים הגדולות שלהם בולעות ומשתוקקות לכל דבר, לנגוע, לחוש, לדעת, לגלות, סקרנותם אינה יודעת שובעה, וכן גם הצורך להיות בעניינים, כמו גם חוסר הצורך שלהם בשינה רבה,(אלא אם כן חוויית הלידה הייתה קשה עבורם, ואז השינה היא המפלט שאליו הם בורחים) וכן המעטה בצריכת מזון. כך מינקות – החוכמה, הידע והחריצות וסוג של מנהיגות מופיעים בשלבים מוקדמים.

לצד הרצון לעזור, להתמסר ולתת הכול ללא גבולות – את הנשמה ואת הגוף – בעיה קשה יכולה להיווצר מסוג כזה של התמסרות וקרבה, שאותה רוצה לחלוק ילד האינדיגו עם כל העולם שנראה בעיניו טהור וטוב כמוהו , ובעיה זו היא היותו חשוף לפגיעה קשה וניצול לרעה על ידי אנשים בעלי כוונות זדון שנצמדים אליו כדי להשתמש בידע ובאנרגיה הטהורה החזקה והמתוקה שלו. ילד האינדיגו נקשר בנשמתו לאנשים שלהם הוא נותן עזרה ונפגע כשהוא מגלה את פרצופם האמיתי. העיניים של האינדיגו רואות את כל בני האדם כיהלומים שצריך לטפח, נשמות של הבורא שצריך לחמול עליהם, לאהוב, לתת, לעזור ולרחם עליהם לא משנה עד כמה עשו רע. ראייה זו טבועה בהם כסוג של תמימות ונאיביות שאין לה סוף, כך ילד האינדיגו משליך על הסביבה את טוב הלב הפנימי שלו וכשהשלכה זו זוכה לניצול לרע ,הוא נשאר פגוע, מרוקן וחסר אמון בסביבה, ולוקח לו הרבה מאוד זמן עד שהוא מצליח לקלוט שהעולם בחוץ שונה ממנו ב360%.

מכיוון שילד זה מגיע לעולם עם סוג של ניצוץ וניקיון פנימי ברמה הכי גבוהה, הוא איננו מפעיל מערכות הגנה כדי לחסום מסתננים, זהו ילד פתוח לחלוטין, וללא הגנות מקבל את כולם ונותן לכולם.לכן כדי שילד אינדיגו יישרד בעולם וילמד להיות חלק ממנו הוא זקוק להגנה – למבוגרים שילמדו אותו להבחין מי הוא אדם טוב שעימו ניתן לשתף פעולה ומי הוא רע. שילמדו אותו לשים גבולות גם לעצמו, ברצון הטבעי הקיים בו לתת ללא הפסקה, לשים גבול ולא לתת על חשבון עצמו ,ולפתח סוג של אגו שאומר קודם אני – אחר כך אחרים. ילד אינדיגו כאילו אומר: קודם כולם, כי צריך לעזור ,יש כל כך הרבה נזקקים לעזרה וכל כך הרבה סבל, ואז אני בסוף , כי לי יש כוחות בלתי מוגבלים, שלא מתכלים. לכן צריך ללמד אותו לשים גבולות לסביבה, שרוצה כל הזמו לחדור ולקחת ממנו, ללא התחשבות בנזק שנגרם לו כתוצאה מכך.

ילדי האינדיגו הם רגישים בצורה שאין דומה לה, וקולטים כל נים בנפשו ורוחו של האדם שמולם. לא ניתן לתעתע בהם לאורך זמן, לפעמים הם פשוט לא יראו לך שהם יודעים עליך המון, אך הם יודעים. לפעמים תחשבו שלפניכם ניצב מישהו על גבול האוטיזם או הפיגור, כי הוא פשוט לא יראה לכם אילו אוצרות יש לו בפנים. ילדי אינדיגו למדו להחביא את אוצרותיהם כי באופן שיטתי כאשר הם מחצינים החוצה את האוצר. יש נטייה לא נשלטת הקיימת בידי אנשים רבים לנסות ולהרוס להם, לקחת ולחבל בידע היקר שגורם לא פעם לקנאה או לצורך רכושני לשלוט ולקחת אותו, כמובן שתהליך זה קורה לא מטעמי רוע לב, אלא מתוך התחושה הבלתי אפשרית שילד אינדיגו מקרין על סביבותיו ועל האנשים שבאים עימו במגע, שהוא רואה הכול. רואה אותם, חודר בעדם ועושה בהם את אותה הפעולה שקרני הרנטגן עושות בבן אדם, מפשיט בעיניים הרוחניות שלו את כל החיצוניות המזויפת והניסיונות לשחק משחקים או לשטות. מצב זה גורם לאי נוחות מצד האדם המעורטל וגורם למבוכה, ובין היתר גם לתחושת קטנות, ולמרות הפעולה החיובית שעיניי האינדיגו באות לעשות, להיפטר מהשלילי ומהמזויף, עדיין פעולה זו היא חודרנית ולפעמים כואבת. כי קשה לו לילד האינדיגו לשמור את הסודות שגילה רק לעצמו. הוא מיד יגלה את האמת לאדם שמולו, גם אם אינפורמציה זו יכולה לפגוע באמיתותה בו עצמו. ולמרות זאת, ילד אינדיגו אמיתי נורא ישתדל שלא להכאיב אף פעם ולאף אחד.

 הכאב לא נובע ממנו בצורה ישירה או מהכוונה שלו, אלא מהמראה השקופה והנקייה שהוא מקרין ומספק, מראה שלתוכה אתה מסתכל ורואה את דמותך עירומה. על כן ממהרים אנשים רבים, כבר בילדותו המוקדמת, לקטוע את ילד האינדיגו ולחבל לו בתכנים הפנימיים היקרים מפז ובאוצרות הידע הגלום בו מגלגולי חיים רבים. העניין הוא שאין זה משנה כמה יחבלו בילד שכזה, חלק מהגנטיקה שלו היא כזו, שתמיד הוא יוכל לקום לתחייה מחדש כמו חתול בעל 1,000 נשמות שתמיד נוחת על שתי רגליו. ההומאופתיה נוצרה ככפפה לידיו הרגישות של ילד האינדיגו, בהומאופתיה קיימות התשובות לכל סוגי הבעיות שאיתם יכול ילד כזה להיתקל. אוכל לומר זאת רק בעקבות ניסיון אישי רב שנים בתחום.

מונולוג עצמי: נולדתי  ב - 1965 כילדת אינדיגו שהקדימה את זמנה ובאה מיוזמתה הברוכה להציל את האנושות... מחוננת בשלל כישורים. אם היו שואלים אותי כילדה מה אני מעדיפה, להיות סתם ילדה מפונקת, או ילדה מחוננת, והיו נותנים לי לראות תקציר של תסריט חיי בכל אחד מהמצבים, אין ספק שהייתי מעדיפה להיות ילדה מפונקת ללא כישורים מיוחדים. וזה לא בגלל שכישורי הם חוליה רעה, נהפוך הוא, הבעיה היא גיאוגרפית מבחינתי בלבד, המיקום בו נולדתי עם עודף הכישורים, לא היטיב עימי. השילוב הקטלני בין מחוננות ונקביות קבע וחרץ את גורלי, ואילץ אותי בגלגולי הנוכחי לבלות בתנוחת הירי, תנוחה שאינה ידועה עדיין בלקסיקון של הקארמה סוטרה, ובה אני שרועה בתנוחת היורה, מנסה לקלוע ברובה דמיוני, עם הצהרות המחוננות שבמוחי לכיוון מטרות אדם ניידות. ולרוב, מחוסר קורדינציה, מחטיאה אותם.

התגובות המוזרות להיותי מי שאני, ליוו אותי, כמובן, לאורך כל הדרך של חיי, ככישוף מסוכן. מצד אחד, גודלתי כפי שמגדלים פרח ופרי נדיר, עטופה בצוף מלכות, כיהלום מלכות שמור מעין המתבונן פן ייגנב. מצד שני, אסור היה שאדע בעצמי כמה נדירה אני, שחס וחלילה לא ארגיש מעל האחרים ואגלה את מה שכבר היה ידוע לי ממילא, שהידע הרב שזרם בתוכי, בבטני, בראשי, במוחי ובכל שאר איברי הוא נדיר, אך האמת הייתה שהוא נשמר באדיקות על ידי האחרים בעיקר כי הם חמדו אותו לעצמם, כפי שחומדים תכשיט יקר, כדי שלא יגיע חס וחלילה לידיים אחרות, אפילו לא לידי שלי, מה שקרוב לודאי היה נותן לי כוח ושליטה על עצמי – דבר שהם לא רצו. וכך נותרתי פרי שלם ולא נגוס באף אחד מפינותיו, כדי שלא אאיים ואפקיע את זמנם של אלו "שתמכו בי" ובהתפתחותי המואצת.

לא כינו תופעה שכמוני אז ילדת אינדיגו, כי לא ידעו מה זה בכלל, צל מודעות העל שלי הפחיד את כל מי ששהה בקרבתי, והידיעה המולדת, כמו היכולת לקרוא מחשבות, לתקשר אם הכוכבים ולדעת את מה שצריך לדעת על אחרים, בלי שהם ידברו מילה אלא רק יחשבו עליה, מלווה בעקשנות וראיית אמת בלתי מתפשרת, גרמה מצד הסביבה לריאקציה מוזרה באמת וגרוטסקית בעיניי, ולניסיונות שליטה עלי, בין פיזיים ובין נפשיים, שהשאירו אותי לרוב משועממת, או מחורפנת, במילה עדינה.

במרתפי מרתפים ובחדרי חדרים סודיים שם ידעו אותי מורי ומחנכי כפי שאדם ידע את חווה, כחלק מניסיונותיהם לפענח את הקוד הסודי של הילדה בעלת האנרגיה הנקבית המסתורית. סימפטום זה חזר ורדף אחרי כמו רוח רפאים, ולצד התפתחותי המואצת, שבלטה בכל המישורים, התחלתי לצייר את ציורי המשגל הראשונים בהיותי רק בת 10. כך, כמו תולעת משי אכלתי ועיכלתי לתוכי את כל מה שנשפך לתוכי, עיכלתי והקאתי טונות של הוכחות לכך שאני האחת, המולטימדיה הנשית, אפרודיטה הנסיכה, המולקולה האורגנית האחת והיחידה שנבראה במיוחד, כפי שחשבו הם להפרות בכל הרמות האנושיות, הרוחניות והפיזיולוגיות, כמוזה חסרת מעצורים את כולם. נקבה זו חסרת גבולות שגודלתי להיות, סוסת אדם פראית בעלת חוקים אך שוברת מוסכמות, שעושה חוקן עמוק לפרות קדושות. האחת והיחידה בעלת תו התקן וחותם ונוס על צווארה, מוזת האינספרציות המובילה את העיוורים אל דרך האמת ומזכירה להם להיות תמיד מי שהם באמת. ושאף פעם לא שוכחת את עצמה, מי היא, למה היא כאן ולמה היא גדלה להיות. וזאת, לרוב, למורת רוחם של אלו שרצו לשלוט בי. בנכס הרוחני שירשתי ישירות מבטן האלוקים ושתיתי ישר משדיה מלאי החלב המתוק של השכינה.

 אדית דניאל

הומאופתית קלאסית מוסמכת RCHom 

התפרסמה בכל מוספי העיתונים וכן בטלוויזה בתוכניות אודטה דנין, אושרת קוטלר, מייק הולר, על טיבעי ועוד

לפרטים נוספים

טלפון: 03-5165923

בקרו האתר:   www.metaplim.co.il/dita

 

כל הזכויות שמורות לאדית דניאל

 

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

 

עמוד הראשי

למעלה

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם על אחריות המפרסם בלבד