לעמוד הראשי
  הקרון של עדה
   

כי מן המים אתה ואל המים תשוב

מאת:עדה שנים

בבראשית מתואר תהליך הבריאה, המתחיל בבריאת האור, נמשך בהבדלה בין המים שמעל לבין המים שמתחת, ואז המים שמעל נקראים שמים והמים שמתחת נקראים מים.

בשלב מאוחר יותר נוצרת היבשה על ידי היקוות המים , ואחר כך נוצר הדשא.

מה קורה לכימאי דתי , הקורא פרק זה בבראשית ?

הוא מבין שהמים הם יסוד חשוב בבריאה. הוא גם יודע שהמים הם יסוד חשוב בגוף האדם. ושיש דמיון רב בין המבנה הביוכימי של המים בגוף האדם למבנה הביוכימי שלהם באוקיינוסים.

 

בספר "השדה" מאת לין מקטגארט, הוצאת אופוס, כותבת המחברת המבססת את כל טענותיה על מחקרים מדעיים מבוקרים את הדברים הבאים: מים הם חומר מסתורי ביותר. הם תרכובת הנוצרת משני גזים. עם זאת, הם נוזל בטמפרטורות ובלחצים נורמליים. כאשר מצופפים אטומים ומולקולות יחד הם מתנהגים באופן קוהרנטי, כלומר באופן אחיד, עקיב, לכיד. המים יוצרים שטחים קוהרנטיים כפי שעושה הלייזר. האור מורכב מפוטונים (פוטון - יחידת אנרגיה של קרינה, חלקיק אור או כל אנרגיה אלקרומגנטית) באורכי גל שונים רבים, כמו צבעי הקשת, אבל לפוטונים של הלייזר יש דרגה גבוהה של קוהרנטיות, לכידות, מצב הדומה לגל אחד, או צבע חזק אחד.

מולקולות המים נראות כאילו הן מודעות לנוכחות של מולקולות אחרות. הן מתקטבות סביב מולקולה טעונה - כשהן מאחסנות את התדר שלה. המים נושאים את התדר האלקטרומגנטי, כך שאפשר לקרוא אותו ממרחק. המים דומים לרשמקול. הם מטביעים ונושאים מידע בין שהמולקולה המקורית עדיין שם ובין שלא.

אותות מולקולריים אינם יכולים לעבור בגוף אלא רק באמצעות מים.

למים יש תפקיד בארגון אנרגיה לא סדורה בפוטונים קורנטיים – תהליך הנקרא "קרינת על".

 המים הם ערוץ טבעי של כל התאים, הם מוביל של חתימת התדר של כל מולקולה בכל התהלכים הביולוגיים. מולקולת המים מתארגנת בתבנית, שניתן להטביע בה מידע. גלי המים אינם רק שולחים את האותות אלא אף מגבירים אותם.

האות האלקטרומגנטי יכול להישלח לקצה האחר של העולם בדוא"ל, בדיסקט, בדואר. חוקרים הקליטו אותות מחלבון של ביצה: צטילכולין, דקסטרן ומים.

המים הרגילים נחשפו לאותות הדיגיטליים של אותם חומרים והוחדרו ללבבות של חזירי ים מבודדים. כל המים הדיגטליים יצרו שינויים בזרימה בעורק הכלילי, לעומת קבוצת הבקרה , שהכילה מים רגלים שלא נחשפו לדבר. השפעות המים הדיגיטליים היו זהות להשפעות הנגרמות ללב מהחומרים עצמם.

כלומר, יש בידינו להעביר מסרים שונים לגוף באמצעות שינויים אלקטרומגנטיים במים, או באמצעות מידע אלקטרומגנטי המוטבע במים ומועבר במולקולות המרכיבות את תאי הגוף שלנו.

נחזור לכימאי ירא השמים שלנו.

הוא לוקח מי ים שהרכבם הביוכימי מתאים התאמה אופטימלית לגוף האדם ומשפר אותם על פי הצורך, כלומר על פי הטעון תיקון בגופו של אדם חולה.

למרבה הצער המים אינם ניתנים היום לשגה, ואסור לשווקם היום לטיפול בבני אדם.

אני מקווה שיום אחד ניתן יהיה להיעזר בהם.

 

 

 

 

 

 

 

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם על אחריות המפרסם בלבד