לעמוד הראשי
  ממדף הספרים של עדה
   

הספר " לנצח את מחלת הסרטן" / ד"ר אברהם הופר

מאת:עדה שנים

 סדרת פוקוס הוציאה לאחרונה סדרת ספרים, העוסקים ברפואה טבעית, כגון "נוגדי חמצון", הרזייה, מחלות לב .

ד"ר אברהם הופר הוא פסיכיאטר שטיפל בחולי סכיזופרניה בעזרת התוסף ניאצין. הוא שם לב לכך שלחולי סכיזופרניה יש בדם חומר בשם אדרנוכרום,שהוא תוצר לוואי של התחמצנות אדרנלין, והוא הגורם העיקרי לסכיזופרניה על פי השערה המקובלת משנת 1952.

 דבר נוסף שמצא כותב הספר הוא מתאם שלילי בין מחלת הסכיזופרניה למחלת הסרטן. כלומר חולי סכיזופרניה חולים פחות בסרטן מהאוכלוסייה הרגילה. האדרנוכרום נחשב לחומר הרעיל בתהליך חלוקת התאים. לפי השערתו, זו הסיבה שחולי סכיזופרניה אינם מפתחים סרטן. ד"ר הופר מציע לחפש את התרופה למחלת הסרטן בחומר שהוא תרכובת טבעית המיוצרת בגוף האדם. ובכך לחסוך הרבה מאוד כסף בייצור תרופות רעילות ובלתי יעילות.

עוד מתאר הכותב את הטיפולים הטבעיים בסרטן, שגולת הכותרת שלהם הם מגה דוזות של ויטמינים , בעיקר ויטמין סי. אם הוא ניתן בכמויות רבות מאוד – 20 גרם ליום – הוא הופך להיות כימותרפיה טבעית ובלתי מזיקה, כיוון שהוא גורם לתאים הסרטניים "להתאבד".

גם ד"ר דוד שדה עוסק בריפוי בסרטן באמצעים טבעיים בלבד על פי אותם עקרונות. עקרונות אלה נוסדו ע" ידי ד"ר פאולינג וד"ר גרסון ועוד כמה רופאים. עקרונות השיטה הם למעשה חלק מרפואה הנקראת "רפואה אורתומולקולרית". לצערנו, הרפואה הקונווציונאלית שוללת מכול וכול את שיטות הריפוי הטבעיות, למרות שהיא עצמה לא הוכיחה שהיא מסוגלת לרפא את המחלה.

אני ממליצה על קריאת הספר את הספר, שהוא הספר קל לקריאה, כתוב בשפה פשוטה, והוא מיועד לכולנו.לא רק לחולי סרטן.

 

 

 

 

 
 

 

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם  על אחריות המפרסם בלבד