לעמוד הראשי

אימא אני רוצה לישון

אתכם במיטה

מאת: דיטה אדית דניאל

 

 
 

לא רק בסרטי אימה או בסרטי הארי פוטר ניתן לראות ילדים מתרוצצים באמצע הלילה אחוזי דיבוק, מדברים, צועקים לעצמם, צוחקים או בוכים מתוך שינה, ורצים להתכרבל ביחד עם ההורים במיטתם. יש בתים שזהו מחזה קבוע. אתם מסתכלים על הילד שלכם אותו אתם מכירים במשך היום ושואלים את עצמכם, האם זה אותו ילד בלילה? מנסים להתרגל לרעיון שהילד שלכם נשלט על ידי משהו לא מוגדר, שד או רוח רעה, ולכם אין שום שליטה ויכולת לעזור לו בנושא חוץ מלהציע לו פינה חמה ובטוחה לידכם. מגוון התופעות המוזרות שיכולות להתרחש בשעה זו של אחרי החשיכה כמעט אין סופי , ואתם חסרי אונים מול חוסר היכולת לגמול אותו מההרגל שהוטבע להגיע אליכם באמצע הלילה. אך דווקא כשהכול נראה לכם כבר בלתי אפשרי , כדאי לכם לדעת שלכם כהורים יכולה להיות השליטה וההכוונה בנושא, אם רק תדעו מהיכן הדברים נובעים.

וכמו בסיפורי האגדות והארי פוטר – שם תופעות יכולות לנבוע ממצבי הרעלה מוזרים של חומרים – גם במציאות המאוד יום יומית מתרחשים הדברים בדיוק ככה. הדברים קורים מתחת לאף שלכם ומתוך חוסר ידע ומודעות, כאשר הילד מן האכילה, מן השתייה ומן הנגיעה בחפצים והכנסת הידיים לפה, ישירות מארגז החול שאותו פקדו גם בעלי חיים, חוטף הרעלה שכזו.

מדינות רבות בעולם עוסקות בחקר החומרים והאלמנטים ובהשפעתם הרעילה על האדם מצד אחד והמרפאת מצד שני.

 מסתבר שחומרים שונים מחוללי הרעלה יוצרים סדרת חלומות באדם שנמצא תחת השפעת אותו חומר, למשל: מתכת האלומיניום, הידועה כרעילה, ועל כן אסורה בשימוש בכלי בישול בבית, עשוי לגרום להורה שאינו מקפיד על כך לחשוף את עצמו ואת ילדיו להרעלה של אלומיניום שחלק מתוצאותיה הם חלומות בלהה, חלומות על טביעה, חלומות רדיפה של חיות, שדים ורוחות, חלומות על שריפות ונפילה ממקומות גבוהים, חלומות על נחשים וגנבים, מפחיד.

זאת ועוד, מה אם אלו מביניכם שרגילים לצרוך בבית הרבה מוצרים הכוללים קופאין , כמו: שוקולד, שוקו וקולה? הלילה של ילדכם יראה ככה: השינה שלו תהיה מאוד קלילה, הוא יתעורר מכל רחש הכי קטן, יהיה לו קשה להירדם, המוני פיהוקים ומחשבות יפריעו לו לישון, הוא יתעורר מחלומות על איבוד קרובי משפחה וחברים, יחלום על חברים שנופלים מחלונות גבוהים, ועל רוצחים שרודפים אחריו.

ואם חשבתם פעם שמלח השולחן הוא משהו ניטרלי ותמים כדאי שתחשבו שוב, מלח השולחן שנצרך בהפרזה גורם לחלומות על מחלות ומלחמות.

אם כן, מהו הפתרון? למי שכבר הורעל ויש לו סיוטים ובעיות שינה, מעבר להימנעות בהפרזה במלח ובקפאין כדאי גם להפחית בצבעי מאכל, בחומרים משמרים ובכל חומר שאיננו טבעי שמוכנס למזון ולשתייה, וכדאי לגשת להומיאופת מוסמך, בהומיאופתיה תמצאו מענה מהיר וזול לכל סוגי הפרעות השינה.

 

 אדית דניאל

הומאופתית קלאסית מוסמכת RCHom 

התפרסמה בכל מוספי העיתונים וכן בטלוויזה בתוכניות אודטה דנין, אושרת קוטלר, מייק הולר, על טיבעי ועוד

לפרטים נוספים

טלפון: 03-5165923

בקרו האתר:   www.metaplim.co.il/dita

 

כל הזכויות שמורות לאדית דניאל

 

   
     

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם על אחריות המפרסם בלבד