לעמוד הראשי
 

SPIRALAROSE" " – "ספירלה ורודה"/ טלי כנפי

(הבית הפנימי: לחצו כאן)

"ספירלה ורודה"- הינו ציור שצירתי ויצרתי, תוך כדי תהליך גילוי "הבית הפנימי" שלי...

 

 

 "ספירלה ורודה"- הינו ציור שצירתי ויצרתי, תוך כדי תהליך גילוי "הבית הפנימי" שלי...

 

ספירלה מייצגת מצב של תנועה מעגלית שהולכת וגדלה הן כלפי חוץ והן כלפי מעלה או מטה. בגוף יש פוטנציאל אין סופי של ספירלות אנרגטיות בגדלים שונים. כתוצאה מתהליכי תנועה בגוף, ניתן להניע את הספירלות וכך מתרחש תהליך של צמיחה. תהליך זה משקף את רמות התפתחות התודעה ואת יכולת ההכלה של אותן רמות תודעה.

 

נדמה כי תהליכי התודעה והמודעות מתפתחים בצורה מעגלית. לא פעם נדמה לנו כי אנו נמצאים באותה נקודה ומעבדים שוב ושוב את אותם "חומרים", את אותן נקודות התורפה, אותם הדפוסים הזכרונות, הרגשות ועוד.

 

 אולם התנועה היא איננה מעגלית, היא ספירלית! לעולם לא נשוב בדיוק לאותה הנקודה בחיינו ( ולו בשל מוטיב הזמן) וגם אם נראה לנו שאנחנו באותה הנקודה, וזאת משום שהתנועה היא ספירלית, ולכן תמיד נהיה ברמה גבוה ומפותחת יותר.

 

" צאקרה" הינו מרכז אנרגטי בגוף. הצאקרה האדומה (היא הצאקרה הראשונה והתחתונה) מייצגת את רמות ההתפתחות הראשוניות והבסיסיות, וצאקרת הכתר ( היא הצאקרה השביעית והעליונה) שצבעה לרוב לבן, משקפת מרכז התפתחות אין סופי מאפשר קשר עם עולמות שונים ועולמות עליונים.

 

החיבור בין שני הצבעים – האדום והלבן - ובין שתי רמות התודעה יוצר את הצבע הוורוד ששייך לצאקרת הלב ומאפשר לידע עתיק מהנשמה להתגלות, ולידע מעולמות נוספים להתקיים ולהתחבר לאל ולאהבת אמת ובכך נוצאת לה מבחינתי "הספירלה הורודה".

 

ישנו קשר הדוק בין האנרגיה של הצאקרות לבין האנרגיה הספירלית. ניתן להגדיר את אנרגיית הצאקרות כמייצגות את הגוף ואילו הספירלות מייצגות את הנפש.

 

"הספירלה הורודה" היא תוצאה של תהליך פנימי של רמות התודעה השונות, המשקף בין היתר את האיזון בין הצאקרות או כל רמת תודעה אחרת, עד לתהליך אינטגרטיבי.

 

"הספירלה הורודה" נולדה וגובשה עקב נסיון חיי האישיים והמקצועיים, אלו הם חמש עשרה שנים של השקעה לימודית במקביל לתהליך התפתחות אישי.

 

"הספירלה הורודה" עבורי, הינה תוצר של תהליך התפתחות פנימי בעיקרו נפשי-ריגשי-וגופני, שלווה בשיטות ודרכים מגוונות ועל ידי אנשי מקצוע שונים אשר ברובם, עברו הכשרה פסיכולוגית. התהליך הפך במקביל לתהליך הכרתי והשפיע גם על רבדים ומישורים חיצוניים בחיי. בשנים אלו גדלתי והתפתחתי והפכתי למי שאני כיום, מטפלת גוף-נפש המתמחה בתהליכים פנימיים כאשר עבודת "הילד הפנימי" מהווה את עיקר העבודה לצורך התפתחות אישית.

 

בשנה זו, לאחר עשר שנים של עבודה פרטנית, התחלתי להנחות סדנאות בנושא "הבית הפנימי", בהן אני משלבת את כל תחומי ידיעותי, ומאפשרת להנחיל את הידע שצברתי לכל המבקש להתפתח ולצמוח באמצאות תהליך שיש בו ריפוי עמוק.

 

"הספירלה הורודה" משקפת את תהליך ההתפתחות וההגשמה שלי.

 

 

*

 

"הבית הפנימי"...

מגישה: טלי כנפי

 

לא בכל יום ניתנת לנו ההזדמנות באמצעות הדמיון, הגוף, הרגש והשכל ליצור ולעצב את עצמנו מחדש.

 

לפגוש ברגשותינו, בהווייתנו, בחסכים, בפחדים, בדפוסים, בזיכרונות, שמונעים מאיתנו להתנהל כפי שהיינו רוצים.

 

לפגוש בדמויות הפנימיות הקיימות בתוכנו, אשר מפעילות אותנו, בחלקים הרדומים שקיימים מבפנים, באמת שבחיינו, ובמי שאנו – ללא חשש וללא שיפוט במרחב בטוח ומקודש.

 

כמטפלת גוף-נפש, בחרתי לעסוק בסדנה ייחודית המתמקדת בעיצוב "הבית הפנימי".

 

במשך עשרה מפגשים של שלוש שעות כל אחד, נלמד ונחווה את עצמנו ואת "ביתנו הפנימי".

 

נעצב אותו מתוך בחירה, ניפרד "מהרהיטים המיותרים", "נשבור קירות ונבנה חדשים", "נצבע אותו בכל הצבעים האפשריים", "נדאג לתאורה חדשה, לצמחים ועצים בתוכו ומחוצה לו"...

 

לבית הזה אין מחיר והוא אינו מוצע למכירה, זהו ביתנו ומקדשנו היחיד ואותו נלמד להכיר, לכבד ולאהוב.

 

אני מזמינה אתכם להצטרף למסע מרתק של תנועה, ציור, כתיבה, הבעה, מגע, הילינג, שיחה, הרפיה ועוד, כדי לגלות ולחשוף את יושבי הבית, מי שבתוכו ומה שבתוכו.

 

 

הסדנאות תערכנה ברחוב שמואל הנגיד 63 , רמת השרון

 

טלפונים להתקשרות: 03-5497891 /052-4430022

 

הסדנה הקרובה תחל ב 9 ביוני 2006

 

בימי ו'

למשך 10 מפגשים

החל ב- 10:00-13:00.

 

הסדנה מיועדת ל 10 משתתפים בלבד בכל קבוצה

 

 

הינכם מוזמנים לבקר באתר:  www.spiralarose.co.il

 ולעניין אנשים נוספים

 

 

תודה ולהתראות

 

טלי כנפי

 

 

 
 

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם על אחריות המפרסם בלבד

צבי