לעמוד הראשי
 

תמונות פורים

שלום

מעל 5000 תמונות פורים שונות התקבלו מכם באתר במסגרת "מבצע פורים".

התמונות נבדקו ומוינו וכ - 500 מהן הועלו היום לאתר, בפרק מיוחד הנקרא פורים נוסטלגי, המהווה תערוכה וירטואלית מרגשת אודות פורים של פעם.

הפרק כולל 16 תתי פרקים וביניהם תחפושות של פעם, תצלומי מסיבות פורים, תמונות מהעדליידע ומנשפי ברוך אגדתי, כרזות פורים שונות, פורים בקיבוץ, פורים במגזר החרדי, ועוד ועוד.

חלק מהתמונות נדירות וייחודיות והן מוצגות לציבור בפעם הראשונה!

הנכם מוזמנים ליהנות, להיזכר ולהתרגש, לרבים מכם ששלחו תמונות - תודה על שיתוף הפעולה!

חג פורים שמח

 דייויד סלע עורך נוסטלגיה אונליין שימור התרבות הישראלית

 לכניסה לאתר - לחצו כאן: www.Nostal.co.il

נ.ב.: אנא העבירו  גם לחבריכם, הם יודו לכם!

פרויקט נוסטלגיה אונליין – שימור התרבות הישראלית

 אתר נוסטלגיה אונליין מהווה את הריכוז האינטרנטי-הארכיוני הרחב ביותר של התרבות הנוסטלגית הישראלית, מקום המדינה ועד 1980. זהו פרויקט שימור התרבות הגדול ביותר המתקיים בימים אלה בישראל.

 האתר עלה לאוויר בתחילת 2004 לאחר שלוש שנות מחקר. האתר בנוי בשיטת ה"קוד הפתוח" ובו כל גולש יכול להוסיף לאתר חומר נוסטלגי , שעובר עריכה. עשרות אלפי גולשים פוקדים את האתר מדי חודש. בשנת 2004 גלשו לאתר מעל 500,000 גולשים, שצפו במעל לשמונה מיליון דפים (!!!) , דבר שהציב את האתר בין 50,000 האתרים הנצפים ביותר בעולם, תוך כ - 50 מיליון אתרים. כ-11,000 גולשים שלחו לאתר מיילים וחומרים נוסטלגיים שונים, דבר שהפך את האתר למאגר צומח של מידע המכיל עשרות פרקים, מאות נושאים, אלפים רבים של מושגים ועשרות אלפי תצלומים ואיורים וויזואליים אחרים.

 הפרויקט זכה בכל הסופרלטיבים האפשריים על ידי המדיה הישראלית (מעל חמישים כתבות מדיה ב2004 ), האתר נבחר כ"אתר השנה" על ידי גורמי מדיה רבים וכאתר הפייבוריט לשנת 2004 על ידי "ידיעות אחרונות". האתר קשור עם פרויקטים רבים בתחום הנוסטלגיה ושימור התרבות הישראלית, והוא מופעל על ידי צוות של 10 עובדים, רובם מתנדבים. לאתר אין הכנסות כל שהן והוא אינו מארח פרסומות בדפיו.

 לאתר מגזין אינטרנטי בשם "כובע טמבל" הנקרא על ידי כ100,000 ישראלים. בתקופה הקרובה תחל הפקת סדרת הנוסטלגיה הישראלית, המיועדת להפוך את תכני האתר לסדרה של ספרים במהדורה אלבומית. קיימים מגעים ראשונים להקמת ערוץ הנוסטלגיה בכבלים , והפקת סדרת טלוויזיה בת 8 פרקים על התרבות הנוסטלגית הישראלית.

עורך אתר נוסטלגיה : דייויד סלע

 כתובת האתר : www.Nostal.co.il

 

 

 

 
 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם  על אחריות המפרסם בלבד