לעמוד הראשי

  ספרים מהמדף של אורנה

כתבה: אורנה בנבנישתי

ספר מתנה, לעצמכם או

לחבר, יכול בהחלט לדובב

ולעורר את כל מה שחבוי

אי שם בתוך כולנו.

בפינה קסומה זו, בחרתי להמליץ

על שני ספרים

נהדרים שבהחלט יתרמו ידע, תובנה ומודעות.

 

הראשון:"שליח האהבה" של ג'יימס פ' טוויימן בהוצאת אופוס.

תוכנו ירתק אתכם, בעיקר בזכות הכתיבה הזורמת, הציורית והכנה של המחבר. ביד אמונה, לוקח אתכם ג'יימס, דרך מחוזות הדמיון והמציאות, למפגש אקראי בסן פרנסיסקו, עם ילד בן עשר שניחן ביכולות על-חושיות, מפגש ששינה את חייו של ג'יימס, ובהחלט סביר שייגע בדרך כל שהיא גם בשלכם. ג'יימס הנו בעל שם בינלאומי – סופר, מספר סיפורים ומוזיקאי הנודד ברחבי העולם. בדרכו המקורית הוא לוקח את הקורא אל תוך חייו ואל תוך השינוי, הסקרנות והגדילה שאירעה כתוצאה ממפגש זה. הקורא יישאר מרותק לספר קסום ומותח זה, ובעיקר למסרים האוניברסליים המבורכים השזורים בו כחוט שני.

השני: "שרידי האלוהים" מאת סקוט אדמס בהוצאת סער.

הספר מאגד בתוכו אוסף שיחות יוצאות דופן בין זקן חכם לבין צעיר צמא דעת, ונדמה שבכולנו חיה ופועמת דמות הצעיר צמא הדעת הזה... אותו זקן חכם, בין שהוא מציאות ובין שהוא יציר דמיונו של המחבר, עונה בהחלט על מגוון השאלות שמציג בפניו הצעיר, בדרך מקורית ומאתגרת. השאלות עוסקות בזוגיות, במיסטיקה, באינטרנט, בגילגולי נשמות, ברצון חופשי, בדפוסי חשיבה ובמדע, והתשובות עסיסיות, ציניות, מצחיקות, ובעיקר גורמות לכל קורא לתהות, להסתקרן, להתמלא ולחפש, בתוך עצמו פנימה, את נקודת החיבור שבו.

את הספר קראתי בתוך מספר שעות. לאחר יומיים קראתי אותו שוב... וצחקתי, ותהיתי, ובעיקר – התחברתי. כפי שאמרתי בתחילה, ואם לא אמרתי אז בודאי ניחשתם, אהבתי לספרים אינה יודעת גבולות. נכון, אני ההחלט משוחדת כשמדובר בספרים, אבל מסתבר שאני לא בודדה במערכה. אם גם אתם יודעים ליהנות מספר טוב, אז אלה השניים בהחלט מומלצים בחום.

בהנאה מקרב לב, בנבנישתי אורנה.

אורנה בנבנישתי

משוררת יועצת ומדריכה רוחנית

טל': 03-9364732

 
 
 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם  על אחריות המפרסם בלבד