לעמוד הראשי
 

הצבע והקשר שלו עם עולם המחשבה

 

מאת

 ד"ר שולמית רונן, תרפיית אור, צליל וצבע

"מחשבות הן " דברים" הפועלים כמו כתמי שמן קטנים: כאשר הם נופלים הם מתרחבים ויוצרים מאות, ואולי אלפי מחשבות אחרות".

המחשבות הן אכן דברים: זה במפורש נכון. מכשיר שהומצא בפאריז מסוגל לצלם מחשבות ויוצר תמונות של מחשבות-תבניות. הצלמים היו מסוגלים לצלם מגוון רחב של מחשבות. ציור ההילה פועל כרשם של המחשבות-תבנית ושל אופי האדם. הוא כמו מאגר בלתי נראה בו מרוכזים הכוחות והחולשות שלנו.

המחשת המחשבות האנושיות תהווה אחת מדרכי הגאולה הגדולות עבור האדם. האדם יהיה אדון ושליט רק כאשר יהיה מסוגל לגלם אותם.

הכעס והשנאה מאמצים מחשבות-תבנית מאד לא נעימות. אם אנשים היו יכולים לראות אותם, היו מנסים לשנות אותם – והיו משתכנעים ששליטה באמנות זו היתה מאפשרת להשפיע על רווחת העולם.

המחשבה, כפי שהיא מוקרנת על ידי הגוף הרוחני, היא בעלת מראה סיבי ואתרי, ומגלה את צבעיה הטיפוסיים. אם המחשבות הן חיוביות וחזקות, הן נושאות בתוכן כמות מסוימת של פראנה (prana), המעניק להן אנרגיה שמקרינה כוח ומגנטיות. גלי מחשבה אלה, המוקרנים על ידי בני האדם, מושכים אנשים אחרים בעלי אותו טבע. כמו העננים שמתקבצים ומתמקמים מעל האטמוספירה, כך גלי המחשבה יוצרים רבדים בחלל האסטראלי. למחשבות אלה ויברציות שונות והן טוענות את החלל בחומר בעל כוחות אינספור, בו אפשר לנוע בחופשיות בלי לפזר את האחרים. לא ניתן למזג מחשבות בעלות טבע שונה, כי הן נשלטות על ידי חוק ההקבלה, לפיו רק דומים נמשכים, ולאחר זמן מתמזגים.

היצור האנושי הוא כמו הרדיו. המחשבה שלו מתפשטת כמו גלי קול. המרחק אליו יכול להגיע כוח המחשבה תלוי בטבעו המהותי ובהתנגדויות שיפגוש בדרכו. לכן, למחשבה החיובית בעלת היכולת לחזק ולהמריץ, יש פוטנציאל רב יותר. במילים אחרות, אדם בעל כוח רצון אדיר, עם מחשבה חיובית חזקה, מקרין אותה במודע או שלא במודע, בהתאם להכשרתו. הפראנה שלו שווה בעוצמתה לכוח הרצון שלו. לעתים, מחשבה זו נעה לעבר הגלים ומועשרת על ידי תכונות דומות שפגשה בדרכה, ומשיגה את מטרתה מייד. הכוח שלה שוכן בחוסר ההתנגדות ברמה הויברציונית; היא כמו האור המפזר את החושך או המוסיקה המתפרצת אל תוך השקט. כך היא מגיעה למרחב של מטריה רוחנית, המנוצלת לעתים רחוקות, והקרינה שלה נוגעת בגוף הרוחני של הרבה אנשים ומעוררת את היכולות שלהם. היא דומה לכדור שלג המתעצם עם הידרדרותו. היא בעלת תועלת רבה לא רק עבור החושב, אלא גם לכל הסובבים אותו, כי היא נוטה לעורר חלק גדול של הגופים הרוחניים.

האם יש בכוחנו לדמיין את התוצאות הנפלאות הטמונות ביכולת לארגן כוחות אלה? העובדה היא שהכוח הטמון במחשבה של אדם אחד יכול לכוון את המחשבה של הרבה אנשים אחרים לעבר מטרה אחת ולהשיג כך אחדות יותר מבצעית מאשר זו של כל מחשבה מבודדת.

אחדים מאיתנו כבר חוו את השפעות הצבע המוקרן במחשבות, אך איננו יודעים מה הסיבה לשינוי שהוא מחולל ברגשות שלנו והמעניק לנו תוספת כוח ואומץ.

כמובן, אין חסרות בגלים אלה המחשבות האנוכיות, והרבה אנשים מרגישים את השפעתן הבלתי נעימה. בכל זאת, אל לנו לחשוש מהן - אם נלמד לפתח הילה רוחנית של אהבה ואמונה. מודעות זו הופכת אותנו לבלתי חדירים לכוחות המוקרנים נגד אלה הנמצאים במישור אסטראלי. ככל שהילת המחשבה נשגבת יותר, התנודות שלה חזקות יותר. גם אם האדם חלש ביותר, אם הוא מבין זאת ומחזק את אמונו באהבה האוניברסאלית, יהיה מוגן יותר מאשר האדם בעל האישיות החזקה המונע על ידי אהבה עצמית. הקרינה הרמה ביותר של כוח זה נמצאת בידי אלה שלמדו לבנות אותה: אלה שפיתחו את הרוח, שהשתחררו מהתשוקות ומהשאיפות של האדם הבלתי מפותח.

אנשים שלמדו את רעיון קרינת המחשבות מודעים לאפשרויות הרבות הפתוחות בפניהם. הם יודעים איך לנצל את מאגרי מחשבות-התבנית המגיעים מהמוחות של גדולי ההוגים בהווה ובעבר. מאגרים אלה נגישים תמיד, מופקדים בבנק האוניברסאלי, עבור כל מי שזקוק להם.

עלינו לזכור שאין לנו בעלות או מונופול על רעיונות. אנו רק כלי קיבול או כלים להעברתם אל הבנק האוניברסאלי של רעיונות. עלינו להשתמש ברעיונות כל עוד אנו זקוקים להם, ולאחר מכן עלינו להניח להם לזרום, לאפשר להם להגיע לאנשים אחרים. המפתח הוא בתודעת הנתינה ומה שטוב לכולם. כאשר נבין זאת, אפשר יהיה לומר שמצאנו את תמצית החיים.

אנשים שזקוקים לשפר את מצבם הבריאותי ישמחו לדעת שאותו העיקרון שיישמנו לגבי מחשבות תקף לגבי רווחתם הפיזית. המחשבות הקונסטרוקטיביות והמגנטיות זורמות באוויר. כולנו יכולים להפיק מהם תועלת עם הקרנה נכונה של צבע. בעיקר, הם יסייעו לנו לרומם את מצב רוחנו ולמנוע דיכאון.

בנק הבריאות האוניברסאלי פועל דרך האטמוספרה; הזרמים שלו עוברים דרך כל היקום. מדובר בכוח מגנטי החודר אל האדם ומגביר את פוטנציאל הרצון, החשיבה, הנשימה והתזונה שלו. בכל זאת, אין לעובדה זו הכרה עולמית. אנשים עמלים כדי לזכות בבריאות מבלי לדעת שמה שהם מחפשים כבר נמצא, ועליהם רק להיות מוכנים לקבל.

העיקרון הראשון להפקת תועלת מבנק הבריאות האוניברסאלי נמצא בשחרור ממחשבות נסתרות ומדעות קדומות. הטכניקה פשוטה: קודם כל חשוב לרצות, לאחר מכן לשכוח מהרצון הזה ואז להתמקד במצב בו נוכל לקבל את התשובה. כאשר אנו נכנסים לחדר כלשהו ומדליקים אור, אין לנו ספק שהאור יידלק. עלינו להפעיל אותו עיקרון לגבי בנק הבריאות האוניברסאלי. עלינו להצטער שעיקרון זה לא נמצא בשימוש רחב יותר.

קיימת אמונה שהאוויר ספוג מקורות, שהרצון שלנו יכול למנן. לעתים קרובות מטפלים לא במחלה המקורית, אלא בסימפטום, מכיוון שגם המטופלים וגם הרופאים מזלזלים או לא מכירים בחוקים של היקום ובאמנות הקיום.

 

 
Dr Shulamit Ronen
Ph.D
Holistic Medicine
maayanr1@zahav.net.il
http://www.alternativit.co.il/Ronen/Shulamit.htm
tel:
fax:
mobile:
972-4-9837640
972-4-9837640
972-53-371070

 

 
 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם  על אחריות המפרסם בלבד