לעמוד הראשי
   

אודאיבה כמו איטליה

כתבה וצילמה : רינת לוין צ'רבין

לכתבה: המנות המפוסלות - לחץ כאן
 

אל תתבלבלו, זהו מרכז הקניות מבפנים

 

ביקור באודאיבה הוא בשבילנו אפשרות נפלאה תמיד לבילוי של סופשבוע, שמתאים לכל המשפחה או לבילוי עם חברים ישראלים המבקרים בטוקיו. בשנים האחרונות, עם התפתחותו, הפך אזור אודאיבה למוקד משיכה למיליוני אנשים המבקרים בו בכל שנה. במקום יש אטרקציות, מתקני שעשועים ומרכזי קניות לכל אישה, שכאילו יצאו היישר מעולם האגדות.לידם ניצבים מבנים עתידניים מודרניים מן המרשימים ביופיים בכל מפרץ טוקיו.

 

לאודאיבה ניתן להגיע ברכב או במונורייל (רכבת עילית חד-פסית).האזור נבנה באופן מלאכותי על אדמת הביצות שיובשה של מפרץ טוקיו ובמהרה נהפך לאחד האטרקציות האופנתיות ביותר לכל תייר. גלגל ענק גדול , אותו רואים מיד כשמגיעים לשדה התעופה נריטה שליד טוקיו, מציין את המקום . המקום מלא בחנויות, מסעדות ופארקי שעשועים לכל בני הגילים.

   

מקום פופולרי באודאיבה הוא VENUSFORT, המקום מקורה, ולכן מתאים לכל מזג אוויר. המקום שעוצב בסגנון איטלקי, הוקם באוגוסט 1999 כקניון בעל התכוונות נשית, הקנייניות העיקריות.

   

 התקרה צבועה בצבעי כחול, תכלת מרובבת בעננים לבנים, ממש כמו שמים אמיתיים. ההרגשה היא כאילו אתה מהלך בחוץ, השמים פרושים מעליך באוויר הפתוח, בעוד שבעצם אתה מהלך בטוחות במבנה סגור.

   

התפאורה והתאורה משרים אווירה אותנטית ביותר כיוון שהם הולכים ומשתנים בד בבד עם לוח הזמנים של היממה. כל שעתיים, מקנים מראה ואווירה אחרים - של בוקר, ערב ולילה.

   

זהו מרכז חנויות ענק המעוצב בסגנון של עיר אירופית אלגנטית מהמאה ה-18, ובו 150חנויות המשתרעות על שטח של 44,140 מטר מרובע, ביניהן חנויות אופנה יוקרתיות ומפורסמות, מכוני יופי ומסעדות שמושכות את הקהל. השדרה המרכזית מובילה מכיכר בעלת מזרקה מרשימה, שמוצבים בה פסלים משיש הטובלים במים, לכיכר נוספת הנתחמת ב"בית העירייה".

   

משני צדי הרחוב תלויות מרפסות, חלונות נפתחים בעיצוב של פעם, וכבסים מתנופפים על חבל כביסה.

   

אחת לחצי שעה מתקיים מופע לייזר ססגוני. כן ניתן להיכנס ולאכול במסעדות מצוינות, חלקו איטלקיות, בין 12-18. בפתח כל מסעדה מוצג התפריט שלה, מפוסל בפלסטיק ונראה כאמיתי: הנה התצוגה, לכו ובחרו מה שתרצו!

   

מאכלי הדמה מהפלסטיק מדהימים במראם האמיתי. היפנים הם אלופי החיקוי ואין ספק שקל יותר לגשת לתצוגה, להצביע על המאכל שעורר את תאבונך, ולהזמין אותו, במקום להתחיל לקרוא תפריט בשפת קנג'י ולשבור ת'שיניים בניסיונות הסרק לתקשר עם המלצר.

בהנאה ובתיאבון רינת.

(על מאכלי הדמה העשויים פלסטיק נמשיך בכתבה  בירחון הבא).

 
 
 

 

 
 
 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם  על אחריות המפרסם בלבד