לעמוד הראשי

 
 

 פסטיבל רדבול פלוגטאג!!

בפארק הירקון תל אביב

כתבה : ליזי שבירו

צילמה : סיון לוין

יום שישי, פארק הירקון, בשעות הצהריים הלוהטות התאספו כ - 100 אלף צופים לראות כיצד עפים אנשים וצוללים כאבן אל מימי הירקון. מי שלא ראה שמחת בית השואבה... וגו'. (נו, בחיי, זה דומה.)

שמואל וילוז'ני ורותם אבוהב הנחו את 34 קבוצות המתחרים–משתתפים שעמלו חודשים ארוכים על מכשיר התעופה שלהם ועכשיו השתוקקו לראות אם "הדבר הזה" באמת מסוגל לעוף, ואכן, היו שהצליחו לעבור את ה - 8 או 20 המטרים – וגם הם בודדים – לפני שנפלו למים לקול מצהלות הצחוק ומחיאות הכפיים של הצופים.

זו הפעם השנייה שמתקיים הפסטיבל "רדבול פלוגטאג" בישראל. הקבוצות מתחרות על נקודות כשהפרס הוא להגיע לגמר העולמי בסאן-פרנציסקו. צוות שופטים שהיה ממונה על הניקוד כלל את מיקי חיימוביץ, סאבלימיניל, דורין אטיאס, אלוף איתן בן-אליהו ועוד. הנקודות ניתנו על מרחק, יצירתיות והופעה.

למקום הראשון הגיעה הקבוצה "ג'רוקטמן" שהצליחה לשגר טייסים חמושי כנפיים ל - 17 מטרים. למקום השני הגיעה הקבוצה "פגע סוס" על 13 המטרים שהשיגה ולמקום השלישי זינקה קבוצת "תהראדקטול" עם 10 מטרים.

מעודד של אחד הקבוצות אמר לנו: "זה כיף להשתטות במיוחד כשאתה מצליח להצחיק את הקהל. מגיע לאנשים במדינה שלנו לצחוק קצת." (ובמיוחד, כשלא אני זה שקופץ למים...ח ח ח )

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
   
   
 
 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות ולתצלומים והם  על אחריות המפרסם בלבד